2733
2734

منم قراره به زودی محب سزارین کنم اگه تجربه ای داشتید لطفا منم لایک کنید

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیمارستان زنگ زدم هزینه سزارین رو گفت ۷ تومن و بیمارستان گفت مدارک شناسنامه خودم و همسرم و کارت ملیهامون با دفترچه بیمه ام حتما همراهم باشه امروز میخوام بپرسم قضیه بیمه چیه چون اختیاری هستم اگه خواستید حوابشو به شما هم میگم

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
بیمارستان زنگ زدم هزینه سزارین رو گفت ۷ تومن و بیمارستان گفت مدارک شناسنامه خودم و همسرم و کارت ملیه ...

آره ممنونم

من فقط نمیدونم وسیله چیا میدن چیا لازمه ببرم

آره ممنونم من فقط نمیدونم وسیله چیا میدن چیا لازمه ببرم

مپنم صد دفعه اینجا تاپیک زدم هیچکس چیز مفیدی نگفت ولی غیر وسایل بچه برای خودمون دمپایی و لباس خواب لباس زیر نوار بهداشنی شیر دوش شیشه شیر و شیرخشک مسواک گن لباس برگشت اینارو میدونم

2738
محب سزازین اختیاری انجام میده ؟  اخه من شنیدم خیلی سخت میگیرن ؟

من اسفند وقت دارم