2726

من یه دختر بیست ساله هستم که اولین کنکورم رو سال ۹۸دادم رشته ام تجربی بود (خیلییییی همیشه درسم خوب. بود و به سه رشته اصلی تجربی فکر میکردم)به هر حال نشد و برای بار دوم هم کنکور ۹۹ دادم و قبول نشدم 😔.حالا چه موضوعی منو ناراحت می‌کنه ؟متاسفانه تو یه خانواده  و فامیلی هستم که اکثرا حتی نزدیک ترین افراد زندگیم این سه  رشته رو خوندن  😔و من در برابرشون خیلی رشته الکی و دانشگاه الکی رفتم .الان دانشگاه آزاد بدون کنکور میخونم .خیلی احساس خود کم بینی دارم و احساس میکنم کسی منو آدم حساب نمیکنه و همه فکر میکنن من خیلی سطح پایینم.البته یه احساس احمقانه ی دیگه هم دارم که فکر میکنم هیچ آدم درست و حسابی خواستگاری من نمیاد😂چون هر پسری دیدم دنبال دختری بوده که یا پزشک هست یا دندون پزشک .😏

حالا به نظرتون این چند ماهه باقی مونده رو برای کنکور زبان بخونم که زبان انگلیسی  دانشگاه تهران قبول بشم ؟😔 آیا باعث میشه که نظرشون تغییر کنه ؟واقعا نمیدونم چرا اینقدر نظر مردم برام مهم شده خیلی بد شدم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه میتونی بخونی چه بهتر ولی اگه هم حوصله نداری بخونی همین رشته اتو ادامه بده و به مقاطع بالا برس حساب کار دستشون میاد هنوز هم نوزده سالت و برای ازدواج ی کوچولو  زود اما مطمئن همه معیاراشون پزشک و دندان نیست چی میخونی آزاد که اینقدر خود کم بینی داری ؟

♡دوستان عزیز کارهای تایپ ساده و ورد رو با کمترین هزینه براتون انجام میدم ،انجام کار با برنامه spss،مدرس دروس روانشناسی و فلسفه منطق مقطع متوسطه 
عزیزم دختر من امسال کنکور داره از الان هم میشه برای ۳ رشته خودت چی میخوای؟ الان؟

من که دیگه حوصله تجربی خوندن ندارم .ولی کنکور زبان رو میتونم جمع و جور کنم

اگه میتونی بخونی چه بهتر ولی اگه هم حوصله نداری بخونی همین رشته اتو ادامه بده و به مقاطع بالا برس حس ...

آموزش زبان انگلیسی دانشگاه آزاد .روزی که میخواستم برم آزاد همه میگفتن وا چقدر بده و اینا

برای خودت زندگی کن.ببین خودت چی دوست داری چی حالتو خوب میکنه نه اینکه کی چکار کرده تو همون کارو بکنی

اتفاقا تفاوت هم جذابییت خودشو داره تو یه رشته ی متفاوت با بقیه رو میخونی یجورایی معنیش این میشه که من علایق خاص خودمو دارم.کنارش هنرای جدید یاد بگیر زبان یاد گرفتنم خوبه 

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      

اگر واسه خودت میخوای بخون ولی اگر واسه خوشایند و نظر بقیه س که اصلا به خودت زحمت و سختی نده. یه زمانی میرسه که افکار الآنت برات خنده دار میشه ،

هر موقع دیدی نظر بقیه داره اذیتت می‌کنه یه به درک بلند بگو و کاری که از نظر خودت درسته و درمسیر موفقیت خودته رو انجام بده.

من که دیگه حوصله تجربی خوندن ندارم .ولی کنکور زبان رو میتونم جمع و جور کنم

برای زبان هم میتونی به جاهای بالا برسی.

ولی اینقدر به حرف اینو اون اهمیت نده

من چندین ساله که گذشته از کنکورم

ولی این حرف و حدیث ها همه جا هست

همه جا! 

حتی توی خانواده های تحصیل کرده مثل مال من یا مال خودت

2706