2726
عنوان

کدوم‌ رفتار خانواده شوهرتون اذیتتون میکنه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 915 بازدید | 76 پست
ما هم سالی یکی دوبار نهایتش خونه ی خواهر و برادرهای همسرم میریم وقتی خودشونو مرتب میبینم مگه میخوای ...

گلی دقیق نخوندی

ما همون سالی یکی دوبارم نمیریم 

من ۵ ساله ۷روسم خونه دوتاخواهرشوهرامو ندیدم.   

یعنی حتی پاگشا هم نکردن

خونه جاری وسطیمم ندیدم نرفتم 

یعنی اصلا راه نمیدن کسیو

رابظشون هیلی سرده 

یه عیدم در خونشون برا کسی باز نیس 

چون خیبسن 

چون گدان 

چون گشنن چشم تنگن 

کسی خونشون بیاد یه چای خالی بخوره انگار گوشت تنشونو بریدن

اون هفته ای یبارم که خونه مادره جم میشن واسه اینه که کل خونه مادرو جم‌ میکنن و بشینن غیبت بقیه و انگ زدن به لین و اون 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مادر شوهرم کلا رو مخمه چون شوهرم همه کارارو از اون یاد میگیره مادر شوهرم با پدر شوهرم همش قهره این کارش خیلی رو مخمخ شوهرمم ازون یاد میگیره الان ما تو این ماه یه هفته هم با هم خوب نبودیم😐😔

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....

واااای مادرشوهرم ورااااجه. پدر شوهرم اخلااااق منفی یک... تو همه چی هم دخالت میکنن از کار بزرگ تا کوچیک. با اینکه مستقلیم منو هماروستم از دستشون آسی هستیم آسییییییی

خدایا میشه بغلمو با دستات پرکنی؟ ❤️آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس🙏🥰

حسادتشون اینکه چشم ندارن خوشی مارو ببینن.زبون عین نیش مارشون.دوست دارن فقط حرف بزنن ولی کسی بهشون حرفی نزنه.اعتماد به سقفشون فضولیشون.فرق گذاشتناشون وایییی چی بگم برات هرچی اخلاق گنده تو اینا هس

اینکه فامیلاشون تبریک نگفتن بهم بعد ازم درخواست عکس سیسمونی رو میکنن.

فقط 41 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
شوهرمنم همین حرفو میگه ولی بخدا آدم نمیتونه اهمیت نده 

اره خدایی همسرم میگه کارای خونه رو هم نکن ببینم میخواد چیکار کنه ولی چون عادت کردم اگه ببینم یه جا کثیفه نمی تونم خودمو بگیرم تمیزش نکنم

2706