2737
2734

خب چه ایرادی داره زن و شوهر نظر بدن به پوشش و رنگ مو و کلا همه چیز هم ؟؟؟ من که مطیع بودن یا بدی نمیبینم این چیزا رو , اتفاقا خیلی هم خوبه , خوب بود اگه برا شوهر اصلا مهم نبود که چی میپوشی؟ موهاتو چجور درست میکنی؟ اونموقع هم میکفتیم اصلا منو نمیبینه نظر نمیده مهم نیستم براش !!!! اتفاقا من خودمم تو پوشششوهرم نظر میدم تو مدل موهاش نظر میدم برا ریش و سیبیلش نظر میدم و معمولا هر دوبه نظرات هم احترام میذاریم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اسی چیز بهتری واسه بحث پیدا نکردی..

ما حالا حالا ها باید عینه برده این مرد سالاری رو تحمل کنیم 

من نصف شب تا خونه ننم که پیاده ده دقیقه راهه رو با ماشین میگم چادر نمیپوشم نمیذاره..

بازم عصبی شدم

کاش میشد کسی کاری به کارم نداشته باشه ولم کنن انگار مردم و نیستم انگاری که وجود ندارم.کاش میشد وجود نداشتم

چرا من هرچی موضوع جنجالی تو سایت میبینم استارترش تو بودی😐

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗

من یه خواستگار داشتم دقیقا همین مدلی بود میخواس من مطیع صد درصدش باشم ،وقتی بهش گفتم نه گفت همه مردا اینجورین ،گیرت نمیاد غیر از این😑😑😑😑😑😑منم گفتم نباشه مهم نیست

تقصیر خودشونه ی جدری رفتار میکنن انگار فرشته نجاتشونه مث ی دوست باید با شوهرت رفتار کنی الان من تو خونوادمون میبینم مردسالاری نداریم همه چیم اوکی  همه چی بستگی ب رفتار خود زن داره   

Be strong 💛
2738

شاید آقایون هم مطیع ما باشن ولی ناله نمیکنن

مثلا خیلی وقتا شده که مدل اصلاح همسرم یا لباسی که میپوشه به سلیقه‌ی من بوده و شاید خودشم خوشش نیومده ولی انجام داده

تو خنده‌هات خیلی خوشگلن بیشتر بخند😊❤

الان همونایی ک رسما برده شوهر هستن میان میگن ک 

جدی؟چرا ب حرف شوهراتون اهمیت میدین!

متاسفانه تو ایران زنان قدرتمند خیلی کم هستند و اکثر زنا وضعیت تقریبا مشابه دارن..

دَر سَرَم دُختَرِ پیری عَصَبی میرَقصَد🎭شَهر بَر رویِ سَرِ مَن عَرَبی میرَقصَد🎈این جَهان با هَمه یِ دَغدَغه هایَش دارَد🪁رویِ یِک جُمجُمه یِ یِک وَجَبی میرَقصَد🌪

خوب بعضی مرد ها بدشون میاد از موهای زرد.یا موی کوتاه.

باید به خواستشون احترام بزاریم

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

زنان مستقل و خود ساخته هیچوق همچین اجازه ای رو بک مرد که همون شوهر باشه رو نخواهند داد چون دارای عزت نقس بالا و قدرت اختیار بالا هستند و محدودیت براشون معنا نداره😊

منم شوهرم خیلی دخالت میکنه نمیزاره موهام رو رنگ کنم ... یا اینا گه نوشتی بعد هم میگه زنای دیگه اهمیت ...

ببین نمیخوام دلسردت کنم ولی واقعا به مرد ربطی نداره فقط میتونه نظرشو بگه 

ما خودمون عقل داریم میتونیم برای جسممون تصمیم بگیریم 

2706