2726
عنوان

شپش بیاین تا بگم چیشد

434 بازدید | 47 پست

طولانی اما بخونید میخوام راهکارقطعی رو بگم برااساس تجربه خودم درمان شپش سر فقط در۴روزمن خودمم هیچوقت فکرنمیکردم ب این درد مبتلاشیم من خونم فوق العاده تمیز ومن ودختر۴ساله ام ی روز درمیون حمام میکنیم امادخترم رفت جایی وازکسی گرفت وبمنم داده بودخوب مرحله ی اول ک فهمیدم یعنی شب اول ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چی شد ب منم بگین

ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏
بگو گلم  هر راهی رو فک کنین امتحان کردم سس و شونه و شامپو و اسپند و... اما ول کنم نیستن سر شیر ...

سس مایونز باید کامل روی ریشه موهات خالی کنی و همه حای موهات انگار دوش سس مبگیری وگرنه کم باشه نمیره

هر بار میرین حموم نرم کننده بزنین همه موهاتون بعد با شونه های مخصوص بکشین هی بزنین تو یه ظرف اب هی دوباره به موهاتون بکشین

وقتی چند وقت این کارو کنین همه رشک و شپشا تموم میشن فقط باید ادامه بدین

بعدشم چند وقت یه بار هی امتحان کنین که دوباره نیومده باشن

سکوت.
بگو گلم  هر راهی رو فک کنین امتحان کردم سس و شونه و شامپو و اسپند و... اما ول کنم نیستن سر شیر ...

قطره کیمیا را امتخان کن

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
2706