2737
2734
عنوان

مادر شوهر و خواهر شوهرم میخوان بیان خونم بمونن

| مشاهده متن کامل بحث + 1463 بازدید | 98 پست
اگه یک هفته بیان عادت میشه ،ب بهانه تنهایی مرداد هم ک بدشون نمیاد با خواهرشوهر خیلی سخته

نظر من بود. والا از مردا خونوادشون نمیشه غول ساخت ک. خانواده همسر منم میان می مونن، هیچوقت هیییچ مشکلی نداشتیم اصلا. دیگه شرایط خانوده ای ک پدر از دست داده باید درک بشه. یک هفته ک تایمی نیست 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

آنقدر بی زبون نباش

بعدم تنها باشند مگه چی میشه؟؟ 

این اداها دیگه چیه؟؟ 

قشنگ به شوهرت بگو بگو برو سربزن اونام بیان سر بزنند 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه جای خوابو جدا میکنن،دخترش رو تخت من و مادر شوهرم جدا شوهرمم جدا منم روم نمیشه بگم میخواییم پیش ه ...

استارتر روی تختت میخوابن .کلا یک اتاق در اختیارشون قرار بده ،خودت و همسرت هم اتاق خودتون باشید .....قبل امدنشون با همسرت صحبت کن ،بگو چند مدت کیان و به چه شکل .مخص بشه اگر نمیپسندی قبول نکن و به هکسرت بگو اینطور نمیشه ...اگر هر هفته مثلا میرن خونه یکی از بچه هاشون قبچله یا هر چی ک خودت صلاح میدونی به همسرت بگو 

نظر همسرتون چیه؟ کلا درخواست نامعقولیه اما اگه فکر میکنید اگر قبول نکنید براتون مشکل پیش میاد شما ب ...

همسرم که فکر میکنه باید جای پدرشو این پر کنه،آخه برمم زندانی میشم همون جا دیگه نمیتونم جایی برم

2728

میان خونت جای خوابا را حدا میکنن؟!!!!!!😂😂😂😂😂😂😂

نفهمیدم از چی روت نمیشه

خوب همینطوری هستی که برات تصمیم میگیرن دیگه

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738
نظر من بود. والا از مردا خونوادشون نمیشه غول ساخت ک. خانواده همسر منم میان می مونن، هیچوقت هیییچ مشک ...

اینکه یه هفته میان بمونند خیلی فرق میکنه تا معلوم نیست تا کی 

بعدم 4ماهه فوت شده دیگه 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
اینکه یه هفته میان بمونند خیلی فرق میکنه تا معلوم نیست تا کی  بعدم 4ماهه فوت شده دیگه

منم ک نوشتم یک هفته قابل تحمله دیگه. نمیخونید؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

یکی دوهفته قابل تحمله ولی بیشتر سخته بعدشم که دیگه حتما جدا شدن سخت میشه واسشون..اگه اخلاقاشون خوبه یه ساختمون دو طبقه باهم بگیرین

واسه خوب شدن حال پدرم دعا کنید 💚      الهم صلی علی محمد و آل محمد
2706