2737
2739
عنوان

بارداری

141 بازدید | 25 پست

سلام بچها خوبین روز بخیر 

من امروز روز موعد پریودیم بوده . بدن درد شدیدم‌

‌بی بی زدم یک هاله کم رنگ افتاده بنظرتون باردارم ؟ 

بعد باید چیکار کنم ؟ ازمایش بدم یا زوده ؟

دو سه روز دیگه ی بیبی دیگه بزن 

اگه هم خ منتظری برو از بده 

کاش واسه منم یبار لااقل یه هاله بیوفته😪

|سلام به زمینی که برای صلح آفریده شد و هیچ روزی رویِ صلح ندید| تا گرفتم خلوتی تاریک، روشن تر شدم🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین الان آزمایش بدی عدد بتا پایین میگن برو فردا پس فردا بیا دوباره تکرار کن باید پول الکی بدی بزار قشنگ قشنگِ سه چهار روز اگه دقیق‌تر میخوای پنج روز بگذره بعد بیبی چک بزن و آزمایش بده

2728

هاله در عرض چند دقیقه افتاد 

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤
ببین الان آزمایش بدی عدد بتا پایین میگن برو فردا پس فردا بیا دوباره تکرار کن باید پول الکی بدی بزار ...

دقیقا منم گذاشتم قشنگ بی بی پر رنگ بشه بعد آزمایش دادم بتا بالای ۱۵۰۰ بود ديگه نیازم به تکرار نبود 

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤
2738
اره عزیز .‌خب ینی ممکنه باردار باشم .خیلی منتظرم 😞

انشالله منم اول خیلی کمرنگ بود کم کم پر رنگ شد 

دقیقا منم گذاشتم قشنگ بی بی پر رنگ بشه بعد آزمایش دادم بتا بالای ۱۵۰۰ بود ديگه نیازم به تکرار نبود&n ...

من موقع دنبال وام بانکی بودم و اعصابم خورد بود به خاطر همین دنبالش نرفتم اصلا هم شک نکردم که باردارم فکر کردم الکی عقب انداختم روز پنجم بی بی چک زدم پررنگ پررنگ بود بتام ۵۰۰۰ و خورده ای بود😂

من موقع دنبال وام بانکی بودم و اعصابم خورد بود به خاطر همین دنبالش نرفتم اصلا هم شک نکردم که باردارم ...

چه خوب خدا رو شکر 🤩🤩😂

عکس بده...تا بهت بگم. علاوه بر بدن درد، دردنوک سینه+ورم سینه  داری؟ ۷۰درصدعلائم بارداری در تغ ...

هنوز سینه درد ندارم 

ولی دندونام درد میکنه 

دست درد شدید شدم 

ینی سینه ام الان هیچی احساس نمیکنم ینی باردار نیستم ؟؟؟

2706