2737
2734

میگن باید روزه سومه پری باشه

من الان۱ماهه پری نشدم و دکتر برام این آزمایشو نوشت و گفت بعده اینکه ازمایشو دادی آمپول پروژسترون بزن

الان چکار کنم؟

بعدش اگه بالا باشه خطر داره؟احتماله نازایی داره؟میترسم

در گیرو داره مَحڪمه میزان دروغ گوست                     در کشورے که رَعیت و سلطان دروغ گوست                 تشخیص گرگ ها چقدر سخت میشود                         در گلّہ اے ڪه حضرتہ چوپان دروغ گوست...☻

ترس نداره گلم من ازمایش ندادم ببینم بالاست یا نه اما احتمال میدادم بالا باشه چون مدام سینه ام درد میکرد ماه پیش تو دوران پریودی هرروز مریم گلی دم کردم و خوردم شکر خدا این ماه باردار شدم

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
ترس نداره گلم من ازمایش ندادم ببینم بالاست یا نه اما احتمال میدادم بالا باشه چون مدام سینه ام درد می ...

ینی منم آزمایش ندم؟؟؟اخه دکتر گفت بده تا دارو بنویسم..میترسمم😓

در گیرو داره مَحڪمه میزان دروغ گوست                     در کشورے که رَعیت و سلطان دروغ گوست                 تشخیص گرگ ها چقدر سخت میشود                         در گلّہ اے ڪه حضرتہ چوپان دروغ گوست...☻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پرولاکتین بالا مانع بارداریه.برو از بده.میشه تو تایمی غیر از روز سوم پریودم داد.منم دادم.حتی تو اوایل بارداریمم دکتر نوشت

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
2728
پرولاکتین بالا مانع بارداریه.برو از بده.میشه تو تایمی غیر از روز سوم پریودم داد.منم دادم.حتی تو اوای ...

آزمایش بدم بهم دارو میده؟اخه من سونو سلامت تخمدان هم دادم گفت کیست خفیف داری.نشونه دکتر ک دادم برام این ازمایشو نوشت..الان ببرم نشوم بدم باز ازمایش مینویسه؟یا دارو میده؟

آزمایش بدم بهم دارو میده؟اخه من سونو سلامت تخمدان هم دادم گفت کیست خفیف داری.نشونه دکتر ک دادم برام ...

از مایش رو بده اگر بالا باشه برات دارو مینویسه

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا

اره من اززمانیکه ۱۵ سالم بود تا الان که ۳۵ سالمه پرولاکتینم بالا بوده ولی یه خوبی داره که با دارو زود میاد پایین 

نازایی خب با دارو میاد پایین و باردار میشی 

یکی از علتهای عدم تخمک گذاری پریودی نامنظم یا حتی پریود نشدن همین پرولاکتین بالاس 

و من فقط داستینکس باید بخورم 

و خلاصع این هورمون با استرس بالا میره واینکه هیچ وقت برا من نمیاد پایین همین استرس و اضطراب همیشگیمه

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
اره من اززمانیکه ۱۵ سالم بود تا الان که ۳۵ سالمه پرولاکتینم بالا بوده ولی یه خوبی داره که با دارو زو ...

وای😔من ک خدایه استرسم چکار کنم...ینی پایین نمیاد؟بچه داار نمیشم؟؟😓

2738
وای😔من ک خدایه استرسم چکار کنم...ینی پایین نمیاد؟بچه داار نمیشم؟؟😓

من همین امروز جوابمو گرفتم... اول روز سوم دادم دوبرابر بود رفتم خصوصی شرایطشم رعایت کردم روز6پریودی... الان دارم میرم نشون بدم فک میکنم نرمال باشه

برا مامان شدنم ی صلوات میفرستین❤️ممنون میشم😍
خدا زیادکنه گلم . من یدونه دارم میرم ۴۵ را روز دیگ ب دنیا میاد ازترس زایمان دارم میمیرم 😥

عزیزم دوتاش سقط شد یکیشم کلی مشکل داره تاپیکام هست

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2706