2726

تا کی باید طاق باز بخوابم؟ 

یک ماه و ۱۷ روزه که عمل کردم

تابستون بود بارون میومد من زیر درخت نارنج توی حیاط خونه پدری نشسته بودم بوی نم بارون و بوی درخت نارنج تمام وجودمو پر از عطر خوشبختی کرده بود من دختر همون بارونیم که بعدازظهر تابستون اون سال میبارید

بعد هفت روز  مثل همیشه خوابیدم 

چه خبرته راحت باش 😂😂

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم درد هم داشت؟کبودی تاچن روز داشتی؟سختیاش چی بود؟منم عمل دارم هرکی میدونه بگه

من نه کبودی داشتم نه درد داشتم هیچی فقط سختیش به کمر خوابیدنه همین 

خدایا شکرت خدایا هزاران بار شکرت که منو لایق مادر بودن برای فرشته ای به اسم دختر دونستی 😍 دخترم عزیز ترینم از خدا میخوام کمکم کنه مادر خوبی برات باشم و منو پدرت انقدر بهت عشق بورزیم و ارزش قائل باشیم که نگی ای کاش پسر بودم پرنسسم منو پدرت عاشقتیم ❤

,من حدود ۲_۳ هفته طاق باز خابیدم

تا ۱ماه هم کبودی داشتم

ولی خیلیا که با من جراحی کرده بودن نه کبودی داشتن نه درد

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست
راسته ک بینی گوشتی خوب در نمیاد؟

نه بستگی به جراح داره

دخترخالم گوشتی بود از من که استخونی بودم بهتر شده دو جراح متفاوت

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست
من نه کبودی داشتم نه درد داشتم هیچی فقط سختیش به کمر خوابیدنه همین 

عه چه خوب .راسته میگن وقتی میخان تامپون دربیارن خیلی درد داره😳من خیلی میترسم

میشه واسه خوشبختیم در آینده یه صلوات مهمونم کنی😊
,من حدود ۲_۳ هفته طاق باز خابیدم تا ۱ماه هم کبودی داشتم ولی خیلیا که با من جراحی کرده بودن نه کبود ...

چجوری همه اینجا میگن درد نداره ولی یکی از اشناهای ما عمل کرده بود میگف مردمو زنده شدم من که خیلی میترسم😧

عه چه خوب .راسته میگن وقتی میخان تامپون دربیارن خیلی درد داره😳من خیلی میترسم

اصلا هیچ دردی نداره منم ترسونده بودن دکتر گفت چشات رو ببند نفس بکش بزار آروم شی بعد دو دقیقه باز کردم گفتم من آماده ام گفت در آوردم 🤣🤣🤣🤣

هزینه عمل تو و دخترخالت چند شد

حدود ۱۰

اصلا هیچ دردی نداره منم ترسونده بودن دکتر گفت چشات رو ببند نفس بکش بزار آروم شی بعد دو دقیقه باز کرد ...

وای چه خوب من انقد ترس دارم از عمل که باورت نمیشه کلا ترسوام ولی از این دیگه خیلی میترسم

چجوری همه اینجا میگن درد نداره ولی یکی از اشناهای ما عمل کرده بود میگف مردمو زنده شدم من که خیلی میت ...

من نگفتم درد نداشتم میگم بقیه نداشتن

خودم که هم کلی ببخشید  بالا اوردم هم کلی ژلوفن خوردم با وجود اینکه میگفت استامینوفن بخور

2706