2733
2739
عنوان

بزرگترین سوالی که ذهتون رو درگیر کرده چیه " همه جواب بدن"

| مشاهده متن کامل بحث + 808 بازدید | 156 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سوالم اینه که چرا نخوابیدی تا الان؟!

من بگم؟

از ساعت ۳ ظهر خوابیدم تا ساعت ۱۲ شب

دیگه الان روزم داره میگذره

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

با افریده شدن تو یعنی خدا بهت حق زندگی کردن و داده و خیلی دوست داشته حالا تو دیگه میتونی غمگین باشی میتونی شاد باشی

روحتو هیچوقت نمیمیره فقط جسمت هست که میره در واقع تو در اصل روحی و این جسم دست توعه تو در یک جسم هستی 

هدفش از خلقت رو خودمم نمیدونم😄🧡

بهشت و جهنم رو هم قبول ندارم🍁🧡

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

جواب همه سوالات اینه هرچیزی حکمتی داره واین حرف کاملا درسته شاید الان جواب خیلی سوالا روندونیم ولی به مرو میفهمیم خدا هرچی افریده حکمتش بوده ونیاز بوده که باشه 

🔮لبَّیک یاحسَین (*لک لبَّیک یابن الزهراء *)🔮لَّعنتخدا بر یزید ملعون 😷، خبیث ،پست

بزرگ‌ترین سوالم اینه که جدا خانواده شوهرم انقد با من بدن و از روز اول که عروسشون شدم مثل آدم هایی که با هم قهرن و کینه و کدورت و دشمنی شدید با هم دارن، باهام رفتار میکنن اونم بی دلیل بدون اینکه مشکلی پیش اومده باشه، با اینهمه خوبی و گذشتی که در برابرشون دارم 

2738
سوال دومت کفره گناهه

خب سواله چه کنم

برا چی کفر باشه

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه

منم یه سوال ذهنم رو درگیر کرده مگه ما همه از ادم و حوا نیستیم؟پس چرا محرم و نامحرم هست بین هم؟

البته من قبول ندارم محرم و نامحرمی رو ولی میخوام بدونم هدف از این کار چیه

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
منم همین سوالارو دارم  به علاوه اینکه دلیل دیدن خواب صادقه چیه امام زمان کی ظهور میکنه

خیلی ذهن ادم درگیر میشه کاش زندگی ساده تر بود

یه وقتا هم میگم نکنه خدا و امام ها خیلی متفاوت تر باشن از چیزی که شنیدیم خیلی مهربون تر راحت گیر تر و...

خواب صادقه رو نمیدونم والا کلا خوابم چیز عجیبیه ها چه صادقه چه غیرش مخصوصا یه خوابایی که ادم اصلا فکرشو نمیکنه

نمیدونم والا امیدوارم زودتر ظهور کنه به امید خدا 

پس خواهرانم تا به کی بیکاره هستید ؟ تنها برای تخم گیری خلق گشتید ؟ تنها برای عشق مردان چیره دستید ؟ 😒 خانم های عزیز دل ازتون خواهش میکنم تو تاپیک های من با من شوخی نکنید ! این نه به خاطر اینه که ادم بی جنبه و خشکی ام نه اصلا علتش اینه بعضی ها مرز بین شوخی و تمسخر و بی احترامی رو نمیدونن و باعث شکستن دل آدم میشن :))) تا جایی که بتونم سعی میکنم تاپیک های بدرد بخور بزنم و تا جایی که توانایی و دانشش رو داشته باشم به خواهرام اینجا کمک کنم ممنون میشم یه صلوات برای شادی روح دایی من بفرستید در ضمن من قدیمی ام قدیمی اصلا مذهبی نیستم نه ظاهرا نه باطنا فقط عاشق امام هام مخصوصا 👈 آقا امام حسن💚
علی پسرعمه بزرگمه میلاد عشقم ک‌ خواستگارمه تو‌تاپیکم همه چی نوشتم😔

میگم یعنی پسر عمت به نظرت تو رو نمیخواد که خاستگارتو رد کرده؟

❤❤ یه دقیقه این پایینو نگاه میکنید قربون چشمای خوشگلتون https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch?launch_id=587433  دوست جونیام بهم رای میدید خوشحالم کنید الهی خدا شما رو خوشحال کنه 😘😘😘
میگم یعنی پسر عمت به نظرت تو رو نمیخواد که خاستگارتو رد کرده؟

دوتا بچه داره🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️من چون پدرم فوت کرده برادرمم به سال ازم کوچیکتره و فوق العاده تعصبی به پسره فحش ناموس داده مامانمم تهدیدش کرده پسره رو مجبور شدیم دست به دامن علی بشیم ولی خیلی نامرده 

حاجت سنگینی دارم برام  دعا کنید🙏🏻من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام.. .
2706