2733
2734
چرا ولی قد یه روسری یه تیشرت که داره من توقع طلا و هدیه گرون که ندارم

پس بی بخاره کلا‌‌‌‌ مثل پسرخالم..عروس خالم اینقدر از دستش میناله که نگو

فکر کن وقتی بچه شون به دنیا اومده از دکتر پرسیده حال بچه و زنم چطوره؟؟؟ گفتن خوبه بعد چون مامانشم تو بیمارستان بوده دیگه اومده خونه کادو ک نگرفته هیچ ، حتی نرفته زنو بچشو ببینه😳🙄

پس بی بخاره کلا‌‌‌‌ مثل پسرخالم..عروس خالم اینقدر از دستش میناله که نگو فکر کن وقتی بچه شون به دنیا ...

نه دیگه در اون حدم نیست😅

🌹شکر خدا را که در پناه حسینم 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس بی بخاره کلا‌‌‌‌ مثل پسرخالم..عروس خالم اینقدر از دستش میناله که نگو فکر کن وقتی بچه شون به دنیا ...

برامون گوسفند کشت از حق نگذریم از شب تا فردا شبش که من زایمان کنم پشت در اتاق زایمان بود صبحشم اومد 

2731
برامون گوسفند کشت از حق نگذریم از شب تا فردا شبش که من زایمان کنم پشت در اتاق زایمان بود صبحشم اومد& ...

خب دیگه عزیزم..‌‌.مهم همیناس که اینطور وقتا پشتتو خالی نکنه‌‌‌‌.‌‌‌‌..‌نه اینکه تولد و اینا نهم نباشه بازم مهمه اما خب دیکه هرکس یک حوریه

ببخشید من ناخنامم کوتاه کردم هی اشتباه تایپی دارم اون کامنتای قبلیمم ک جوابتو میدادم هزار بار ویرایش میکردمشون😂

خب دیگه عزیزم..‌‌.مهم همیناس که اینطور وقتا پشتتو خالی نکنه‌‌‌‌.‌‌‌‌..‌نه اینکه تولد و اینا نهم نباش ...

خخخ عزیزم ممنونم جوابمو دادی منم گوشیم عوض کردم نمی‌دونم این پیش پیش می‌زنی کیبوردشو غیر فعال کنم 

2738
خخخ عزیزم ممنونم جوابمو دادی منم گوشیم عوض کردم نمی‌دونم این پیش پیش می‌زنی کیبوردشو غیر فعال ک ...

کاری نکردم ک عزیزم‌..

پیشنویس کیبوردتو نیگی؟

وای منم گوشیم هنین طوری بود هرچیییی مینوشتم هی عوض مقکرد از خودش مینوشت اینقدر عصبانی میشدم

اینقدر رفتم تو تنظیمات گوشیم گشتم تا پیش نویسشو خاموش کردم الان راحتم فقط ناخنام کوتاهن نمیتونم بتایپم درسا ببخشسد عزیزم ویرایشم نمیتونم بکنم خوااااابم میاد😢😢😢