2726

چقدر مسخره شده همه شدن بلاگر از شستن ظرفش بگیر تا شستن دستشویی فیلم میگیرن بعضیاشون معلومه زیاد درامد ندارن ولی کلا کار جالبی نیست یکسره زندگیت پهن اینستا باشه

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸

پول

وزن اولیه:۹۷/هدف ۱ :۹۰ ✅ هدف۲ تا ۳۰ مهر : ۸۱⏳ من ب خودم قول دادم وقتی کسی با نظرم موافق نیست یا بد دهنی میکنه یا دوست داره دعوا راه بندازه چون آدم بدبختیه باهاش بحث نکنم پس منتظر ریپم نباش 🌹کاربری دست سه تا کاربرای قدیمی تعلیقی اینجاست پس از تضاد تاپیک 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از اینستا بدم‌میاد🥴انگار همه تو خونه همدیگن

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

بنظرم مردم باید یه انقلاب راه بندازن همشونو انفالو کنن

دارن مفت میخورن بلاگرا از همین راه درصورتیکه هیچ سودیم ب مردم که نمیرسه هیچ کلی پول اینترنت میدن براشون

بسه دیگههههه بعد به خودشونم میگن موفق که از خونه زندگیشون فیلم میگرن پول درمیارن😐

منم دنبال نمیکنم خودشون میان از بس ک زیاد شدن

اینستا اینجوری ک هر چیو سرچ کنی و بیشتر پیگیر باشی میاره میتونی تو اکسپلور پستایی ک دوس نداری بزنی دیگه برات نیاره 

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
2706