2733
2734
عنوان

از دیروز ساعت 5 صبح تا الان بیدارم😢😢😪

| مشاهده متن کامل بحث + 564 بازدید | 23 پست
ممنون عزیزم والا مفنامیک خوردم بدتر معده درد گرفتم😩😩😩 الانم که شرایط سروصدادادن و چایی درست کرد ...

آره دقیقا..خواه هرکی یه جور مشکلی داره

من یه بار ازدرد پریود تا صبح خوابم نمیبرد نوجوون بودم و به کسی نمیگفتم پریود شدم به مامانم به هیچ کی..

یه بار تا صبح شکمم رو ماساژ دادم خوب شد😂

سری پیش درد پریودم وحشتناک بود..این سری با کمک عرق رازیانه عزیز که تو وسطای سیکلم خوردم(تو پریود نباید خورد) دردم خیلی کم شد درحد صفر

الان سعی کن کمر و شکمتو گرم نگه داری ماساژش بده

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره دقیقا..خواه هرکی یه جور مشکلی داره من یه بار ازدرد پریود تا صبح خوابم نمیبرد نوجوون بودم و به ک ...

عزیزم. چه مظلوم

من الان فقط میخوام دخترم نیم ساعت بخوابه من بتونم یکم دراز بکشم زیر پتو تا دردام آروم بشن

الان از شدت گرسنگی حالت تهوع هم گرفتم

مشکل کمر هم دارم 

دخترم یکسره رو پامه😔

تا حالا سابقه نداشته اینجوری بشه

2728
عزیزم. چه مظلوم من الان فقط میخوام دخترم نیم ساعت بخوابه من بتونم یکم دراز بکشم زیر پتو تا دردام آر ...

اون میبینه شما بیدارید چشمتون رو صفحه گوشیه بدتر کنجکاوی میکنه نمیخوابه..کنارش خودتون رو بزنید به خواب گوشی چراغا خاموش..وانمود کنید که خوابید

بچه های خواهرم دوقلو بودن با یه بدبختی میخوابیدن. با صدای سشوار و جاروبرقی😂

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔
2738