2726

سلام

خوبین؟ 

دخترم 16 ماهش تموم شده و رفته تو 17 ماه. اصلا نمیدونم امشب چشه، کلافه است

خوابش عمیق نمیشه

خودمم پریودم، دلپیچه هم گرفتم یه غذایی بهم نساخته 

خلاصه داغونم😢😢

الهی عزیزم بچرو بزار تو گهواره خودت پایین گهوارش دراز بکش چرت بزن

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

یا خدا 😥

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الهی عزیزم بچرو بزار تو گهواره خودت پایین گهوارش دراز بکش چرت بزن

تو گهواره اصلا نمیمونه چون عادت داره تو خواب حسابی غلت بزنه

الانم بنا به دلایلی خونه خودم نیستم

واسه اینکه صاحب خونه و بچه شون اذیت نشن بیدار موندم بالا سرش که تا نق زد آرومش کنم

عزیزم😍خدا واست حفظش کنه

نکنه نفخی چیزی داره..البته من بچه ندارم تجربه ای در این زمینه ندارم

خودتونم مفنامیک اسید بخورید مسکن خوبیه واسه پریود اگه شیر نمیدید بچه 

چایی زیره هم خوبه

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔
من یه بار نزدیکه ۴۵ ساعت نخوابیدم خیلی دلم به حاله خودم سوخت گریه هم کردم نه که بگین بچه دارم ها نه ...

من هرگز نمیتونم 47 ساعت نخوابم هرگززز..همونجا ایست قلبی میکنن😁

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔
عزیزم😍خدا واست حفظش کنه نکنه نفخی چیزی داره..البته من بچه ندارم تجربه ای در این زمینه ندارم خودتو ...

ممنون عزیزم

والا مفنامیک خوردم بدتر معده درد گرفتم😩😩😩

الانم که شرایط سروصدادادن و چایی درست کردنو ندارم

😟😟یه وقتایی آدم میگه چقدر دلش خونه مادرشو میخواد

الان دقیقا دلم اونجا رو میخواد

2706