2737
2734
عنوان

اولین باری که...

| مشاهده متن کامل بحث + 456 بازدید | 43 پست
اگر کرونا نبود تولد یک سالگیشو قرار بود تالار بگیریم که متاسفانه نشد انشاالله تولد دوسالگیش اوضاع د ...

انشاءالله عزیزم شما تولدایی کع توتالارمیگیرین هم میوه و شیرینی میدین هم شام؟؟

دراین زمانه ی بی های و هوی لال پرست/خوشابه حال کلاغان قیل و قال پرست/چگونه شرح دهم لحظه لحظه خودرا برای اینهمه ناباور خیال پرست؟؟؟؟؟؟/به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کندماهی زلال پرست/رسیده هاچه غریب و نچیده می افتندبه پای هرز علف های باغ کال پرست/رسیدم به کمالی که جز انالحق نیست کمال دار برای من کمال پرست هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست به تنگ چشمی نامردم زوال پرست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره کشتم خودمو😝 ترکوندم پسرم که چیزی یادش نیست عاشق عکساشه

جوووون 

دراین زمانه ی بی های و هوی لال پرست/خوشابه حال کلاغان قیل و قال پرست/چگونه شرح دهم لحظه لحظه خودرا برای اینهمه ناباور خیال پرست؟؟؟؟؟؟/به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کندماهی زلال پرست/رسیده هاچه غریب و نچیده می افتندبه پای هرز علف های باغ کال پرست/رسیدم به کمالی که جز انالحق نیست کمال دار برای من کمال پرست هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست به تنگ چشمی نامردم زوال پرست 
2731
آره کشتم خودمو😝 ترکوندم پسرم که چیزی یادش نیست عاشق عکساشه

موهیتا جون میشه ازت خواهش کنم تاپیکامو گزارش بزنی

کاربر قدیمی ام که اکثرا میشناسین😊ولی اون کاربریم به خاطر حرفای سیاسی ترکیده😑😑😑
2738
سلام عشقم فدات بشم تو چطوری رفیق؟

قربونت برم خوبم خانم گل چند وقته ندیدمت الان دیدمت ذوق زده شدم😄😄😄😄😍

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
قربونت برم خوبم خانم گل چند وقته ندیدمت الان دیدمت ذوق زده شدم😄😄😄😄😍

می تو عزیییییز دلم😍🥰😘

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2706