2733
2734
عنوان

برخورد باجاری در مقابل حرف هایی که بارم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 37 پست

من کلا نفهمیدم چرا انقدر جاری جاری میکنید 

بابا اهمیت ندید به این حرفا و اینکه یه رسمی هست که میگه با خانواده همسر نه دور باشید نه نزدیک 

سعی کنید همیشه پرده هایی بینتون باشه که طرفتون نتونه راحت هر حرفی رو بهتون بزنه 

شما هم معلومه از خودت ضعف نشون دادی که جاریت دست میزاره روش 

بچه نداری ک نداری مثلا اینایی که دارن با این وضع بیخود و نابسامان مملکت چه گلی به سرشون زدن که تو نتونستی 

🍃اینکه زندگی سخته، غیرقابل انکاره اما من همواره جنگیدم و خواهم جنگید 💜💗💜💗💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بلک لیست تامام😎😎 ... یه چندتا تخم کفتر هم بخور زبونت وا بشه جواب متلک هاشو بده جیگرت حال بیاد بابا ...

به خدا شوهرش هم معتاده هم میره تو خونه دوس دختر قبلیش که زن یکی دیگس از شانس بدش دختره هم همسایه مادر زن داییمه اوندیدهشناخته بهم گفتم به خدا من تاحالا به کسی نگفتم 

دوست داشتنی ترین ارزو ها دست نیافتی ترین انهاست .زندگی سراب خوبی برای ارزو های انسان است و هر لحظه انسان را از ارزو هایش دور میکند.مگر ان که یک ارزو داشته باشی و اون ملاقات با خدا باشد .در این صورت احساس میکنی هر لحظه به ارزو یت نزدیکتر میشوی و خوشبخترین انسان هستی.😍اگه همه ارزوت فقط خدا باشه خدا خودش ارزوهای خوبی برات میکنه ❤
2728
اخه بیشترشم به خاطر بچه ناراحت شدم عوضی اخه یکی نیس بگه اشغال تو بچه زایدی شوهرت داره با دوست دختر ق ...

توام بارش کن تا بشینه سرجاش بعدم هی زنگ زد بگو چیه همش سرت توک..و...ن.. زندگی ماهست برو شوهرتو جم کن

ولش کن بذار انقدر زنگ بزنه جون از کونش دراد 

🤣منم دقیقا این کار رو میکنم 

دوست داشتنی ترین ارزو ها دست نیافتی ترین انهاست .زندگی سراب خوبی برای ارزو های انسان است و هر لحظه انسان را از ارزو هایش دور میکند.مگر ان که یک ارزو داشته باشی و اون ملاقات با خدا باشد .در این صورت احساس میکنی هر لحظه به ارزو یت نزدیکتر میشوی و خوشبخترین انسان هستی.😍اگه همه ارزوت فقط خدا باشه خدا خودش ارزوهای خوبی برات میکنه ❤
2738
از لجش با شوهرت خیلی خوب باش مخصوصل جلو اونا

اخه من با شوهرم یه مدت خیلی بحثم میشد ولی الان بیشتر برا این که اونو خوشحال نکنم سعی میکنم کم تر بحث کنیم 

به خدا شوهرش هم معتاده هم میره تو خونه دوس دختر قبلیش که زن یکی دیگس از شانس بدش دختره هم همسایه ماد ...

حالا نمیخواد لو بدی کارهای شوهرشو شر بشه برای تو  ولی حرف زد جوابشو بده گفت بچه نداری بگو حالا تو با این شوهر تحفت داری به کجا رسیدی یا میگه مگر خوشبختید بگو زن و شوهر دعوا کنن خران باور کنن والا  ایش من همه نخاله های دور و ورمو کات کردم حوصلم سر میره  خوراکم شکافتن  ادمهاست هاا همچین بشکافم نتونه بدوزتش 😁😁 

حالا نمیخواد لو بدی کارهای شوهرشو شر بشه برای تو  ولی حرف زد جوابشو بده گفت بچه نداری بگو حالا ...

دمت گرم که حال همشون رو گرفتی. ولی من بیشتر سکوت کردن و بی محلی رو میپسدم چون اصلا نمیتونم با کسی غیر شوهرم دهن به دهن بشم ولی تو حاضر جوابی واسه شوهرم خوب عمل میکنم 

زورت به اون فقط میرسه 😂✌تمرین کن حقتو بگیر 

اره بیشتر دعواهام واسه اینه که نمیتونم جواب مادرش و پدرش  رو بدم هرس رو سر اون بد بخت خالی میکنم 

2706