2737
2734
عنوان

خواهر شوهر فضول

835 بازدید | 39 پست

خستم کرده خیلی همش تو زندگی ما دخالت میکنه   هر چند هر چند مدت  حسابشو میزارم کف دستش ولی بازم بعد یه مدت  فضولیاش شروع میشه.

تو بیرون رفتنمونم نظر میده و فضولی میکنه     خودش دوتا بچه داره   با شوهرش هر جا بره ما کاری نداریم  تا ما بیرون میریم   به گوش مادر شوهرم میرسونه و مارو متلک بارون میکنن.

امروز شوهرم ناراحت بود بش گفتم چرا ناراحتی گفت خواهرش پیام داده  این چه استوری گذاشتی   ابروی ما رفت  دوستام همه فهمیدن تو خرابی 😑😑😑 الان من دارم حرص میخورم رسما شوهرمو کرد خراب  شوهرمم جوابشو داده ولی من دارم حرص میخورم     استوریشم  یه ویدیو عاشقانه بود  که همو میبوسیدن 

بگید چه جوری بنشونمش سر جاش  نفهمو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استوری بذار اگه هرکس سرش تو زندگی خودش بود دنیا جای بهتری میشد

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
خدايي اين چه استوري بوده 😂

خب منم تاییدش نکردم    ولی  واقعا فکر نمیکنم به اون ربطی داشته باشه   و اینکه      بهزم فکر نمیکنم به یه بوسه ابروی خانوهدگیشون بره و شوهر من بشه خراب     فیلم خودمون که نبوده

2738
تو هیچیییی نگو و الکی خودتو بد نکن فقط شوهرتو شیر کن بندازش جلو 

وای دارم دیوونه میشم به خدا  ما ۱۲ ساله بچه دهر نمیشم  الان میخایم فرزند خونده بیاریم مطمعنم جنگ جهانی میشه 

2706