میشه یه صلوات مهمونم کنید برای سلامتی بچم

سرش بدجور خورد به دیوار اونم از پشت جاییم که دکتر درست و حسابیم نداره قبلا که یه بار اینجا این اتفاق افتاد بردمش فقط یخ گذاشتن و گفتن مواظب علائمش باش که ببینی هوشیار هست یا نه حالت تهوع داره یانه 

الانم یخ گذاشتم پماد زینک هم اوندفعه دکتر داد زدم مواظبشم هستم نخوابه نزدیک سه چهار ساعتم میگذره

فقط الان خیلی استرس دارم میشه برای سلامتی پسرم صلوات بدین 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻

اوندفعه با اینکه گریه و زاری منو دیدن عکسم نگرفتن

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیزی نیست نگران نباش گلم

انشالله که صحیح و سالمه

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪
2731

ان شالله ک هیچیش نیس  باهاش بازی کن سرگرمش کن 

توروخدا خیلی مراقب بچه هاتون باشید 

میدونم روسیام 😔من اگ بی وفام😭ولی عشقم اینه عاشق این‌آقام ❤یاامام رضا عاشقتم آقا🤍

عزیزم خیلی مراقبت کن خدای نکرده ضربه به سر بچه رو بیناییشم تاثیر داره 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭

توکل به خدا ان شاء الله که چیزی نیست 

آنقدر من و خواهرم سرمون خورده به دیوار، یه بار بچه بودم داشتم میدویدم، پام رفت رو برگه و لیز خوردم.. با گیج گاه خوردم زمین و سرم یه صدای وحشتناکی داد

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
ان شالله ک هیچیش نیس  باهاش بازی کن سرگرمش کن  توروخدا خیلی مراقب بچه هاتون باشید

خونه کسی بودم رفت تو اتاق خوابشون خدا شاهده ده ثانیه هم نگذشت منم که روم نمیشد برم تو اتاق اونا یهو صدای افتادنش اومد تا کلی تشک رو هم گذاشته‌ بودن پسرم روش وایساده یهو ریزش کرده از پشت سر خورده تو قرنیز 

چند سالشه؟  نگران نباش صدقه براش بنداز   اگه تهوع نداره و بالا نمياره خطرناک نیست

نزدیک چهار سال 

توکل به خدا ان شاء الله که چیزی نیست  آنقدر من و خواهرم سرمون خورده به دیوار، یه بار بچه بودم ...

وای قلبم لرزید.

انشالله عزیزم خدا از زبونت بشنوه 

عزیزم خیلی مراقبت کن خدای نکرده ضربه به سر بچه رو بیناییشم تاثیر داره  

به خدا خیلی مواظبم اینم خونه خودمون نبود 

حتی تو خونه تاب بازی میکنه من زیر پاشو تشک پهن میکنم که خدایی نکرده بیفته سرش نخوره زمین 

وای قلبم لرزید. انشالله عزیزم خدا از زبونت بشنوه 

صدقه بزار کنار، توسل کن به حضرت ام البنین، ان شاءالله که چیزی نیست 

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
2706