2733
2739
سلطان توییییی😎

😂😂😂نعو

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستش من به دوتاش علاقه دارم و توانایی هر دو شون رو دارم ولی خب وکالت درامدش راحت تره و زود بازده تر ...

جایگاهتو خودت مشخص میکنی 

اگه از دیده مردم نگاه کنی اونی ک پزشکه خوب جایگاه خاص تری داره ولی

ما واسه مردم زندگی نمیکنیم 

ما هفتاد سال زندگی میکنیم واسه خودمون هدفتو مشخص کن ببین چرا میخوای اونکارو انجام بدی سعی کن به بعدش فکر کنی 

اگه بیکاری کارتون soul رو هم نگاه کن 

2731

امروز تو نی نی سایت درباره شوهرم چیزی نوشتم بعد یه دفعه مجبور شدم کامپیوتر رو ول کنم برم پیش بچم 

وقتی برگشتم دیدم شوهرم رو کامپیوتر منه 😐 بدون سلام اول صفحه نی نی سایت رو بستم بعد شوهرم میگه چیو مخفی کردی که منو نگاه نکردی و سلام نکردی 😄😄😄😄 به زور پیچوندمش 😁 البته خودش میخواست پیچونده بشه وگرنه قضیه رو راحت متوجه میشد 😁😁😁

پیام اخلاقی: هرگز صفحه نی نی سایتو آزاد رها نکنید 😄😄

امروز تو نی نی سایت درباره شوهرم چیزی نوشتم بعد یه دفعه مجبور شدم کامپیوتر رو ول کنم برم پیش بچم&nbs ...

😂😂و هرگز ب شوهرتون دروع نگید 

به نظره من با شوهرت رو راست و مهربون باشی بهتره 

البته تقصیره خودشه اون باید کاری کنه تو بهش اعتماد کنی

2738
😂😂و هرگز ب شوهرتون دروع نگید  به نظره من با شوهرت رو راست و مهربون باشی بهتره  البته ت ...

رو راست هستم آخه توی او تاپیک درباره خواستگاری شوهرم گفتم

دیگه میدونستم بعد ساعت ها جلسه خسته از کار اومد تا براش توضیح بدم یک ساعت بیشتر میکشه منم حوصلم نگرفت پیچوندم اونم خودش متوجه بود اونم دوست داشت چایی بخوره برا همین قبول پیچونده شدن کرد 😁

ولی وقتایی که وقت داره میارمش بهش نشون میدم