2733
2734
اتفاقا تیبا حلبه  ماشین چینی معلومه بهتره از قیمت مشخصه که!!!!

بدنه تیبا و۲۰۶ عین همه

ولی یچیزی بهت میگم بدنه ماشین چینی ها افتضاحه حلب واقعیه رنگشونم افتضاح. بهشون تکیه بدی تو میرن.‌رنگشو از بغل نگاه کنی موج دارن. 

تودوزی و اتاق و داشبوردشون خیلی شیکه فقط

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ولی صفحه کلاج اش فرت و فرت خراب میشه...فقط خارجی خوووب...کره و ژاپن و آلمان.....ازینا گذشت هرچی بخری ...

آره اینو راست میگی خواهر من داشت از بس خراب شد و هی فیوز میپروند با اینکه نو بود فروخت 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دقیقا🤩 ولی بنظرم با یه تعمیرکار مشورت کن اونا دیگه همه‌جور ماشینی دیدن پیشاپیش مبارکت باشهه😍💙

مرسی عزیزم 

شوهر خالم تعمیر کاره حتما ازش میپرسم 

نکته خوبی گفتی 

🥰😍😍😉🙃

پژو پارس بگیر  بهتر از  206     ستونهای 206   مزاحم هستن  کلف  و پهن تر    ازماشینهای دیگر 

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
2728
چینیا خوبن بعضیاشون

حداقل ۸۰ درصد افتضاح

۲۰ درصد شانسی

پول دور ریختن 

از لحاط فنی مثل پراید چه بسا بدتر

فقط دکور قشنگی دارند و والسلام

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

بدنه ماشینهای های  ایرانی  از حلب هم نازگترند  با چینی اگه قطعات گیر بیاد بهتر از ایرانی است 

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
2738
۲۰۶  اون ماشین چینی هایی ک نوشتی خیلی خوب نیستن  اگر داشته باشی اریزو ۵ هم خوبه بستگی به ...

قیمت آریزو رو نمیدونم ولی از اسمش معلومه به بودجم نمیخوره 😂😂😂🤣🤣🤣  

🥰😍😍😉🙃

بابا چرا از کوییک بد میگین

من دارم

مال فروردین ۹۹ 

خیلی خوبه

عالیه

باهاش همه جا رفتیم

کوه

جنگل

دریا

من که خیلی سواریش رو دوست دارم

عااااااااشق قیافشم

نه ماه انتظارو و یک عمرنگرانی،حس آزاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن،بزرگترین ایثار یک زن است...دخترم دنیامه...
من خودم ۲۰۶ دارم خیلی خیلی عالیه عاشقشم.شتابش حال میده.ولی میخوام‌دو سه ماه دیگه دنا بخرم دنا یه چیز ...

من بیشتر ماشینای جمع و جور رو میپسندم اما دنا پلاس رو هم دوست دارم البته کلا پولشم ندارم فعلا  

🥰😍😍😉🙃
اتفاقا تیبا حلبه  ماشین چینی معلومه بهتره از قیمت مشخصه که!!!!

فنی صفرن صفر

یه ضربه بخوره  بخوره تمومه

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2706