2737
2734

22سالمه دو سال پیش ی رابطه عاشقانه داشتم تمام شد یعنی اون نخواست بهتررررررین روزای زندگیم بود کاریشم ندارم اون دوباره عاشق شده با کس دیگه ای تو رابطس ان شاا... خوشبخت بشه اما من دو ساله پیشنهاد درست حسابی نداشتم خسته شدمم از تنهایی میترسم عشق سراغم نیاد...البته جای خاصی هم نمیرم دوستام همه پسرای شهرمومو فالو کردن عکس و چی گذاشتن از اونجا دوست شدن با هم ی مدت دورادور امار همو داشتن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عشق ساختنیه و نه داشتنی  و یا حتی بدست اوردنی 

دفعه قبل دو نفرتون خواستین با هیجاناتتون در کنار هم زمان سپری کردید و یکبار هم که شده بود فقط همو خواستین اما نشده و طرف مقابلتون رفته...از مجازی و دوستانی که گفتید فاصله بگیرید و روی خودسازی خودتون کار کنید اعتماد بنفستون رو حفظ کنید و روحیه لیلی بودن رو  تباه گذشته نکنید عشق ساختنیه نه بدست اوردنی

2738
من ک هیچوقت تنهایی نمیتونستم بمونم برام خیلی سخت بود، مخصوصا اینکه نیاز داشتم یه یکی عادت کنم تو زند ...

منم خییییلی سخته برام اما خب هم جایی نمیرم پیشنهاد ندارم هم هرکسی به دلم نیست

زندگی بدون عشق قشنگی نداره

اره قشنگ نیس..

ولی عاشق ی ادم اشتباه شدن تاوان بدی داره 

باید صبر کرد تا اون عشق واقعی پیدا بشه

پشت هر اکانت مجازی قلبی درحال تپیدن است ....              به کانال تلگرامم سر بزنید تازه تاسیسه حمایت کنید لطفا🥺.     @nab_text31
2706