2737
2734

اعتراف میکنم وقتی ۲۳ سال داشتم یه خواستگاری داشتم که بدجور دل داده بهم 😥 ولی من میخواستم بشناسمش 

بعد چند جلسه گفتم نه ...خیلی داغون شد مامانش میگفت تو اتاق در رو قفل کرده و هر بار یه واسطی می فرستاد

اون واقعا عاشقم بود بعد سال بعدش من عقد کردم و ازدواج 

و نزدیک جداییم دوباره واسطه فرستاده بود که پسرم فقط فلانی رو دوست داره😥 و میخوادش که گفتن فلانی شوهر کرده ....دیگه پیگیر نشد ....گاهی میگم نکنه دل اون شکسته 

اما من بی دلیل ردش نکردم😥 هر جا هستی منو ببخش ...

اما من تو این سن فهمیدم که باید با مردی ازدواج کرد که عاشقمون باشه و پیگیر ....من با کسی ازدواج کردم که خودمم دوست داشتم این وصلت حتما بشه اما اشتباه بود .... 

شما اعتراف دارین ؟نظری دارین؟

🧿🧿در تاریخ ۹۹/۹/۹ نیمه نشده ام پیدا شد و داریم آشنا میشیم ❤💕چشم حسود کور 🧿🧿

اعتراف میکنم دوبار دل دوتا پسرو بد شکستم 

امیدوارم آهشون منو نگیره

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
اعتراف میکنم دوبار دل دوتا پسرو بد شکستم  امیدوارم آهشون منو نگیره

اره منم میگم نکنه آه اون بود خیلی دوستم داشت 

شاید تنها خواستگاری بود که آنقدر دوستم داشت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اعترافی الا ب ذهنم نمیرسه

ولی خب ربطی ب دل اون اقا نداره.

امام علی(ع) فرمودند: خداوند اجابتش را در دعاها پنهان داشته، پس هرگز هیچ دعایی را کوچک مشمارید.💙😇 یه حاجت خیلی بزرگ دارم، اگه امضامو خوندی لطفا برام دعا کن😍💜 اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم♥️🌹       اجرتون با امیرالمونین (ع)😊💛
2728

دلیلت برا رد کردنش چی بود؟

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      

منم یکیو رد کردم ک خیلی دوسم داشت

ازدواج نکردم ولی دلیل داشتم

خسیس بود هرچی میشد میگف یادت میدن کار ثابت نداشت

من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من                              تو نیک نبینی و به من بد نرسد...!!!

بعید نیست. برای برادرشوهرم رفتن خواستگاری یکی. خیلی هم از دختره خوشش اومد ولی تا فهمید دختره تو عقد جدا شده گفت محاله و نمیخوام!!! درحالیکه پدرشوهرومادرشوهرم خیلی سعی کردن راضیش کنن نشد! 

اخرش یکیو گرفت که کاسب مهریه از اب درومد و الان داره داروندارشونو بالا میکشه 

مادرشوهرم میگفت دل دختره شکسته 

خدا داند

2738
دلیلت برا رد کردنش چی بود؟

عزیزم بدون دلیل خواستگارا رو رد نمیکنم 

راستش بعد چند جلسه حس کردم یه اعترافی داشت 

مثلا گفت که با دوستم بیرون بودم دوست دخترش زنگ زد و گوشی دست من بود منم گوشیشو پرت کردم و با عصبانیت گفتم بیا سارائه ...و من حس کردم آدم عصبی ای هست که ممکنه وسیله ای رو پرت کنه ...

و دومین دلیلم اینکه خیلی جلوی من بد نشسته بود ...یه وضع زشت و جلب توجه کننده که نمیتونم بگم

منم یکیو رد کردم ک خیلی دوسم داشت ازدواج نکردم ولی دلیل داشتم خسیس بود هرچی میشد میگف یادت میدن کا ...

نه این خسیس نبود دست و دلباز و بهترین چیزا رو میگرفت و تنها خواستگار خوش پوش من بود 

عزیزم بدون دلیل خواستگارا رو رد نمیکنم  راستش بعد چند جلسه حس کردم یه اعترافی داشت  مثلا ...

اولی زیاد قانع کننده نبود دومین دلیدتو فهمیدم میگفتی درست بشین خب😂

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      

منم اینترنتی با یه پسر تبریزی ارتباط داشتم ذاتا پسر خوبی بود ولی پرخاشگر بود اون کلی اینده سازی کرده بود اما میدونستم که زندگیمون خوب نمیشه به دروغ گفتم پسرعموم خواستگارمه و میخوام ازدواج کنم کلی داغون شد خواهرش میگفت فرار کن بیا تبریز .اما نمیشد .به دروغ مثلا من ازدواج کردمو اونم کلی ایتوری اینستا راجع من گذاشت 😥با پیج فیک نگاه میکردم چون دوسش داشتم .بعد یکی دوسال ازدداج کردم توبه کردم ازون روزی که به شوهرم بله رو گفتم دیگه پیجشو نگاه نکردم الانم یه پسر شیطون توی دلمه.امیدوارم به زندگیه اونم ارامش بیاد چون من خودمو میشناختم واقعا صبر رفتاراشو نداشتم ازطرفی هم نمیخواستم قلبشو بشکنم مجبوری شدم اون حرفو زدم 

بعید نیست. برای برادرشوهرم رفتن خواستگاری یکی. خیلی هم از دختره خوشش اومد ولی تا فهمید دختره تو عقد ...

چمیدونم 😥

باور میکنی تو مجریان خواستگار داشتم که پسر دوست بابام بود و تو عقد جدا شده بود گفتم نه 😬😑 یعنی همه اینا دوره میشه تو ذهنم 

به خدا بی دلیل هم رد نمی کردم 

عزیزم بدون دلیل خواستگارا رو رد نمیکنم  راستش بعد چند جلسه حس کردم یه اعترافی داشت  مثلا ...

بنظرم جا داشت بیشتر بشناسیش

ولی در کل هرچی قسمته

شاید بد میشد 

من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من                              تو نیک نبینی و به من بد نرسد...!!!
اولی زیاد قانع کننده نبود دومین دلیدتو فهمیدم میگفتی درست بشین خب😂

نه خیلی بد بود تو ذوقم خورد متاسفانه😥

2706