2733
2734
عنوان

حالم بده

60 بازدید | 13 پست

توروخدا بگین چیکار کنم من از فامیلم شپش سر گرفتم الان چند ساله هرکاری میکنم خوب نمیشه روغن زیتون سس سرکه آب اسپند نفت شامپو ضد شپش همههه رو استفاده کردم حتی داروی گیاهی همه چیو شستم لباس و همه چی اما هنوزم خوب نشدم شونه دندونه ریز گرفتم شونه کردم مدام ولی بازم تاثیر نداشت کسی هم نیس بتونه برام تک تک رشک هارو دربیاره اتومو هم زدم ولی ثاثیر خاصی نداشت روغن نارگیل و تموم روغن هارو امتحان کردن دیگه کلافه شدم به سرم میزنه موهامو کامل کچل کنم آخه موهام بلند نیست اصلا کوتاهه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
زشت نیس؟ 

رنگ کن موهاتو 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
2738
تنها راهش اینه که همه رشک ها رو از موهات دربیاری بقیش همش دروغه تا رشکا درنیاد شپش از بین نمیره

آخه مامانم چشش ضعیفه نمیبینه منم که خودم نمیتونم پشت موهامو ببینم بخدا خیلی حالم بده 

آخه مامانم چشش ضعیفه نمیبینه منم که خودم نمیتونم پشت موهامو ببینم بخدا خیلی حالم بده 

عزیزم کچل منم از ته موهامو زدم راه دیگه نداره فوقش یه مدت حد بزن 

من کل دوران بچگیم داشنم حتما اطرافتون هستن کسایی که دارن وگرنه زود ریشه کن میشه گذشته از این حرفا شپش خون سرو میخوره برای همین خطر ناکه فکر سلامتیت باش

🌻 فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا 🌻                                               دوت دیریام 🌊😎

چی بگم والا

بده تا جایی که میتونه برات تمیز کنه

خدایا هر کی برای من هر چی میخواد اول به خودش بده😊😊😊
چرا کچل کردی کامل کامل زدی موهاتو؟؟؟؟ 

من موهم به شدت سوخته بود بله از ته زدم ته ته   

🌻 فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا 🌻                                               دوت دیریام 🌊😎