1874
2019

نمودونم

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺
2032

خیلی معروف شدی 😂😂😂😂😂

بالاخره تولد گرفتی براش؟

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   

فک کنم یکی گفت خالی بستی🤔

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیر ببینی ننه یه صلوات واسه نی نیم میفرستی تا بمونه ؟  عدسم برگشت 😍 سر از پا نمیشناسم، نمیشناسم😍 ، یه اتفاقی واسه منو شوهرم افتاد که کاملا ناامید شدیم از طبیعی باردار شدن. ولی دقیقا یک روز بعدش معجزه  خدا رو دیدیم ، الهی هزار مرتبه شکر 🙏، خدا به همه منتظرا نور امید بده. ممنون از تک تکتون ، شمایی که برام دعا و آرزوی دوباره مادر شدنم رو میکردین سپاسگذارم ، یادم نمیره خوبی هاتونو🙏 🌻🌻🌻🌻🌻 

😳😑

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات مهمون من و نی نیم کن مرسی ازت🥺📿خدا جونم مواظب تو دلیم🤰🏻باش به تو میسپارمش😍 بند بند دلم به بند بند وجودش بستست💞👼🏻خداجونم هدیه قشنگتو صحیح و سالم به دستم برسون🤲🏻🤱🏼 قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم🙏🏻❤️«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»...💚

هموني كه ديروز گفتي جاريم برا تولد شوهرم استوري گذاشته؟؟

ان شاالله خدا دامن همه کسایی که بچه میخوانو سبز کنه🙏🏻لطفا برا سلامتی تو دلیم دعا کنید که خدا برام حفظش کنه🙏🏻خدا همه رو حاجتروا کنه ان شاالله🙏🏻
هموني كه ديروز گفتي جاريم برا تولد شوهرم استوري گذاشته؟؟

خب مشکل کجا بود؟ مگه بده تولد برادرشوهرشو تبریک گفته؟🤔

مَرا تا دل بُوَد  دِلبَر تو باشی♡                                                                                            

خخخخخخ 

حالا تولد گرفتی

99.9.9 بهم رسیدیم  🌹🌹❤️❤️❤️بهم نگو چرا امضات را برنداشتی چون قرار بود بهم برسیم اما نشد دوباره نشد اینبار مشکل مالی نبود اینبار مریضی باباش نبود اینبار باباش فوت شد. من امضامو برنمی دارم تا روزی که بهم برسیم 😔میخوام ببینم خدا چی برام می خواد چرا جور نشد 

پربازدید شده بود دیگه الن به چه دردت میخوره آخه

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۶ ماه ،۵۶.۵۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
1718