2726

عاقا مادرشوهر من هرررررکاری ک واسمون میکنه همش میگه گرونیه فلانه بیساره کی الان‌میتونه طلا بخره( ی سرویس چوس خریدن اونم تو ارزونی)نمیدونم‌مردم ندارن حلقشونو نقره میخرن حالا ببین عروسیام از این ببعد تو خونه میشه کسی نداره تالار بندازه...

بگین‌من‌ چی جوابشو بدم؟؟؟خوبه مامان منم ب مسرش بگه جهاز گرونه و فلان 

اه از این رکاست ک صاف تو صورت ادم حرف میزنه ازش متنفرم ولی سکوت میکنم هیچی نمیگم 

بدبخت از خسیسی جون ب عزرائیل نمیده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چجوری اخه خرج همه چی بااونه شوهرم نداره ک

وقتی که داره اینارو میگه برگرد با لبخند بهش بگو بله دختر خوب گرفتن و از خانواده خوب گرفتن خرج داره مادر

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

بگو عیسی به دین خود و موسی به دین خود بگو قرار نیست کارایی که مردم میکنن برامون مهم باشه چون ربطی بهمون نداره بگو اتفاقا کسی بخواد تالار بگیره بهترینش رو میگیره این داره اینجوری میکنه عروسی نگیره 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
چجوری اخه خرج همه چی بااونه شوهرم نداره ک

یعنی چی یعنی شوهرت نداره خرج کنه 🤔 پس چرا زن گرفته 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

مادرشوهره منم خسیسه یعنی جونش درمیره یک ریالش بره خاک بر سر.ولش کن چوسم‌حسابش نکن بمیره همش میرسه بهتون بخورین یه لیوان اب هم روش.آدم خسیس باید بمیره همین

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
2706