2733
2739
عنوان

بیاید ی روش برای برآورده شدن آرزوهاتون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 245112 بازدید | 2108 پست

ماشين ،عمل بيني،خونه بنامم شدن،رسيدن به عشق همش با نوشتن با قانون جذب واسم ب راحتي راحتي اتفاق افتادن فقط بايد باور داشته باشي ك ميشه من قانون جذب ديگه شده جزئي از زندگيم خواسته هامو با قانون جذب ميخوام هميشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نگران قد پسرم هستم ... خودش باید بنویسه یا من... 

۱. تغذیه و خواب

۲. ورزش و تمرینات کششی

۳. باور و اعتقاد ( به این شکل پسر من قد ۱۸۵ رو داره 😅 مثلا)

یه جمله ی ساده به همراه تکرار 

همونطور که یکی از فیلسوفان میگه اگه یه باور رو چن بار وارد ذهنتون کنید به واقعیت تبدیل میشه😇

یکبار برای همیشه بیاید کنار هم انسانی زندگی کنیم؛ جوری که دیگه جایی برای حسرت نمونه. همه نگن ای کاش مردم یخورده باهم مهربون تر بودن ببین منو شاید غیر ممکن به نظر بیاد ولی شدنی ـهتنها راهش فقط شروع تغییر از خودمونه.هر فردی به تنهایی بدون در نظر گرفتن اینکه آیا دیگران هم در این پویش شرکت میکنند شروع به ایجاد حس خوب کنه.نتیجه قطعا لذت بخش خواهد بود...
2728
میشه بگی چه جوری

من با كتاب قانون جذب مايكل لوسير اشنا شدم چند سال پيش ديگه از رو اون شروع كردم طبق اون نوشتم و الان هرچي ميخوام مينويسم ي قسمت كيفمو از داخل سوزاخ كردم كاغذارو ميذارم اونجا كسي نبينه ،مثلا ي هفته قبل تولدم نوشتم كه شوهرم هفته ديگه روز تولد خونه رو بنام من ميزنه و من خيلي خوشحال ميشم همون روز همين كارو كرد اول بايد ايمان داشته باشي

من با كتاب قانون جذب مايكل لوسير اشنا شدم چند سال پيش ديگه از رو اون شروع كردم طبق اون نوشتم و الان ...

چقدر خوب😍

یکبار برای همیشه بیاید کنار هم انسانی زندگی کنیم؛ جوری که دیگه جایی برای حسرت نمونه. همه نگن ای کاش مردم یخورده باهم مهربون تر بودن ببین منو شاید غیر ممکن به نظر بیاد ولی شدنی ـهتنها راهش فقط شروع تغییر از خودمونه.هر فردی به تنهایی بدون در نظر گرفتن اینکه آیا دیگران هم در این پویش شرکت میکنند شروع به ایجاد حس خوب کنه.نتیجه قطعا لذت بخش خواهد بود...
2738
میشه به منم کمک کنی انجام بدم به خواسته هام برسم سرخورده شدم دیگه

كتابي ك گفت ٢٥صفحه دانلود كن بخون اول بايد ايمان داشته باشي ك اون اتفاقي ك ميخواي افتاده شده حساب كن بدون ي درصد شك

میشه تاپیک اخر منم بیاین

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
من نوشتم رویه کاغذ قایمش کردم خیلی وقته.ولی هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده😔

چون فراموشش کردی اگه هر روز یه نگاه بش می کردی و باورش می کردی که اتفاق افتاده مطمئنم الان بهش رسیده بودی

2706