2726
عنوان

قد کودک5ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 1757 بازدید | 155 پست
پسر منم ی مدت قرص ویتامین d خورد جفتمونم قدمون ۱۷۰ کاش پسرم حداقل ۱۸۰ بشه

پسرت قد بلند میشه شک نکن قد پسر به دایی و خانواده مادری میره

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
بارفیکس انجام میده ولی نمی دونم تاثیر داره یا نه

نه نداره اخه دستش كه قد نميكشه بايد بپر بپر باشه كف با ضربه بخوره

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه ماهه که توقعی ازش نیست...فعلا همدن شیر بهتره براش...تغذیه خودتو خوب کن دختر من غذا خور نیست زیاد ...

مکمل طب سنتی چجور نشنیدم عزیزم میشه بگین.

خودمم غذام عادیه والا ن خیلی ضعیف ن خیلی مقوی نمیزاره سروقت غذا بپزم

2728
پسر منم ی مدت قرص ویتامین d خورد جفتمونم قدمون ۱۷۰ کاش پسرم حداقل ۱۸۰ بشه

چن سالس

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
دخترم تا 8ماهگی قدش نرمال بود ولی بعدا اون تا دو سالگی خیلی کم رشد کرد

بنظرم خودت رو تغذیه اش بیشتر رسیدگی کن اون امپولو چیزی ک دکتر میده معلوم نیس چقد عوارض داره 

تخم مرغ بلدرچین سرچ کن تو گوگل چیا برا رشد قد خوبه بذار تو برنامه غذاییش 

پسرت قد بلند میشه شک نکن قد پسر به دایی و خانواده مادری میره

وای خدا از دهنت بشنوه من بابام ۱۷۵ داداشم ۱۸۵ انشاالله پسرم ب اونا بره خانواده شوهرم همشون قدشون خانوما زیر ۱۶۰ اقایون زیر ۱۷۵ هستش

اگ میشه برای خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘 اگ ذکری برای خونه دارشدن بلدید ممنون میشم بهم بگین😘😘😘😘
بله کوتاهه دختر قد کوتاه جذابه

😐😐 اولین بار می‌شنوم قد کوتاه جذابه

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

ببين بع نظرم البته نظر من و دورو بريامه دختر از ١٥٣-٤تا ١٦٨خوبه اخه زن بايد ظريف باشه مرداي اطرافمم بااينكه بلند قدن اما اكثرا دوست ندارن زنشون قد بلند داشته باشه 

اما قد مرد خيلي مهمه من هميشه استرس قد پسرمو دارم 😭

وای خدا از دهنت بشنوه من بابام ۱۷۵ داداشم ۱۸۵ انشاالله پسرم ب اونا بره خانواده شوهرم همشون قدشون خان ...

منم بابام ۱۷۰، مامانم ۱۷۲ تاس

برادرم ۱۸۵ تا مثل داییام 

2706