2733
2734
عنوان

قد کودک5ساله

1766 بازدید | 155 پست

دخترم خیلی قدش کوتاهه نمی دونم چکارش کنم انقد غصه می خورم وقتی هم سنو سالاشو میبینم 5سالشه ولی الان قدش شده 100 چکارش کنم دکترهم بردم ازمایش هورمون رشد گرفت ولی هورمونش نرمال بود گفت اگه امپول بزنم براش شاید نتیجش 50/50باشه دیگه نبردمش  چند باری هم بردمش پیش دکتر تغذیه دارو داده ولی نتیجه نداد دیگه نبردمش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

پسر منم همینه از بس کوچولو هست بین هم سناش منم هیچ راهکاری پیدا نکردم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

بنظرم زیاد حساسی.

باهاش ورزشای کششی انجام بده،ته پاهاشو ماساژ بده وضربه بزن مثل فلک کردن،نترس دردش نمیگیره.

حالا وقت داره رشد کنه

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰

اونقدرها هم کم نیست

دختر منم 27 بهمن 5 سالش میشه 108 سانته

بچه ها هم قابل مقایسه نیستن

بعضی بچه ها ده سالگی به بعد قد میکشن

همسایمون پسرش 9 سالشه یه ذره از دخترم بلندتره ...مادرش میگه پدرش هم نوجوونی قد کشیده نگران نیستم

اصلا آمپولو اینا نزن

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

پسرمن دقیقا چهارماه دیگه میشه چهارسالش الان سه سال و هشت ماهشه نرمال الان قدش چندباشه خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای حل مشکلاتم یه صلوات و یه دعای خیرمهمونم کن عزیزممممممممممم🌹
2706