2726
عنوان

وارد شدن به ني ني سايت

364 بازدید | 33 پست

بچها يه سوال

من تازه عضو ني ني سايت شدم زياد بلد نيستم

ميخواستم بدونم شما هم هر دفعه ميخواين واردش بشين شماره موبايل يا ايمبل ميدين؟

جور ديگه نميشه وارد شد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خیلی شجاعم. رو اون عکس خانومه که بالای صفحه هست نمیزنم.. همینجوری فقط صفحه رو میبندم.. حوصله ندارم هی کد ورود بزتم‌ جالبه که همسرمم نمیدونه اینجا هستم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

بچه ها میشه به منم یاد بدید چطور پروفایل بزارم مرسییی

شده بخوای گریه کنی نتونی غرورت نذاره شده زندگی بخواد بزنه کفرتو در بیاره  هی پشت هم سیگارو یه حال بدو بیمارو غید همه چی رو بزنی از هم دل بکنی ...  نشستم به در نگاه میکنم دری که اه میکشد...
بچه ها میشه به منم یاد بدید چطور پروفایل بزارم مرسییی

منظورتو متوجه نمیشم  میخوای عکس بذاری رو پروفایلت؟؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
واقعا بزنی دیگه لازم نیس شماره و رمز عبور بزنیم 

ن عزیزم

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!
2706