1874
2106

این همسایه ما نیست. همسایه یکی از دوستانه. 

تعریف می‌کرد که چند روزی هست که زن همسایه قهر کرده رفته هرچی هم شوهره اصرار میکنه برنمیگرده آشتی کنه و میگه فقط طلاق

بعد این از زنه پرسیده چرا طلاق میخوای

زنه تعریف میکنه یه روز وقتی شوهرم حموم بود رفتم سر گوشیش

بعد

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124

خدایا مررررسیییی ک دوتا دختر بهم دادی😘اولش عک میکردم دختر اولیم حسودیش میشه😑 اخه کوچولوئه😞 همش دوسالشه😥 ولی دیدم خاهرشو خیلی دوس داره🤩 فک میکنه عروسکه مدام نازش میکنه😍 حس خوبیه مادر دوتا دختر باشی دوتا دختری ک فردا برای هگ دوتا خاهر میشن دوتا همدل خدایا حکمتت نمیدونم چی بود ک پسرمو ازم گرفتی 😔😔ولی بازم شکرت میکنم ک به جاش یه فرشته کوچولوی دیگ بهم دادی 😅😅😅خدایا شکرررتتتت بابت زندگی قشنگی ک بهم عطا کردی بابت همسر مهربونم ک انقدر قربون صدقم میره و احساساتیه ک دلم ضعف میره ک دنیا رو به پام ریخته از مهربونیاش😘😘خدایا خودت بچه هامو و همسرمو حفظ کن
2050

الان ی ساعت نشستیم بگو دیگ

نام فرزندم را علی گذاشتم تا زیر سایه حضرت علی بزرگ بشه و نگهدارش حضرت علی باش برای موفقیت و خدشبختی و پاکدامن بودن پسرم صلوات بفرستید تا فرزندی صالح و خلفی بشه برام آینده درخشانی داسته باشه و باعث افتخارم و سربلندیم بشه... خدایا خیر و دنیا و اخرت رو نصیب من و فرزندانم بکن. ..  خدایا فرزندانم رو خادم اهل بیت قرار بده و سفره نشین امام حسین قرار بده در خونه امام حسین بزرگ بشه جون بگیره جوان بشه و پیر بشه زندگیش با قرآن نماز خودت واهل بیت مانوس بشه ... خدایا من از تو  معجزه میخاهم  معجزه بزرگی در حد خدا بودنت معجزه ای ک  اشک شوقم از معجزه ات جاری بشه تو خودت بهتر میدانی اللهی امین... عاشقتم خدا نگهدارم باش... مرسی ک بهم ی پسر زیبا و شیرینی عطا کردی اگه میشه ی دختر زیبا و شیرینی هم نصیبم کن تا جنسمون جور بشه... خدایا هرچی دارم از وجود رحمت خودت هست هیچوقت مرا ب حال خودم وامگذار حتی ب اندازه پلک برهم زدن... خدایا منو خانوده ام رو پیش دوست دشمن شرمنده نکن... خدایا هیچکس رو شرمنده بچه و مهمون نکن خدا دلها مارو هدایت کن وبعداز هدایت گمراه نکن ک تو ارحمن ارحمین... خدایا منو از این خونه نجات بده لطفا برای صاحب خونه شدنم صلوات بفرستید زندگی باجاری و مادرشوهر خیلی سخته خیلی... لطفا برای بردارم و زندگیش دعا کنید تا بزودی صاحبخونه بشه تا زن بچش خوشبخت بشن 
قسمت بعد هر سه شنبه شب از نی نی سایت

🤣🤣🤣🤣

God     i heard you. Just be patient press for more                                                                                💜💜💜                                                  صداتو شنیدم، فقط صبور باش                                    فرستنده:خدا                                                                                      ✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️ ✳️          شهزاده رویای من شاید تویی                                     اون کس ک شب درخواب من آیدتویی توووو               ازخواب شیرین ناگه پریدم اوراندیدم دیگرکنارم بخدا      جانم رسیده ازغصه برلب هروز وهرشب درانتظار بخدا                 کاشکی دلم رسوا بشه دریابشه این دوچشم پرآبم روزی ک بختم وابشه پیدا بشه اون ک اومد تو خوابم      می رفت و آتش ب دلم میزد نگاهش                           می رفت و آتش ب دلم میزد نگاهش

گفته بیاد با زن من رابطه داشته باش و....

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2051