2726
عنوان

دوستان از قیمت سمعک اطلاعی دارید؟

210 بازدید | 15 پست

حدود قیمت میدونید؟

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست

بستگی به مارک و برند داره 

من خودم فوناک دارم ۱۴ ساله استفاده میکنم خیلی راضی ام 

فوناک و زیمنس و اینا خوبه 

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کدوم سمعکی که داخلی بیشتر از ۴۰میلیون 

سمعک معمولی ما پارسال برا بابام خریدیم ۴تومن الان دیگه نمیدونم 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2728

بله همین معمولی ها

مارکهایی که راضی هستید رو میگید؟

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست
دو هفته پیش برای بابام گرفتیم ۶ تومن البته مارکش و نمیدونم‌

راضی هستن؟

کدوم سمعکی که داخلی بیشتر از ۴۰میلیون  سمعک معمولی ما پارسال برا بابام خریدیم ۴تومن الان دیگه ...

راضی هستن؟

مارکش چیه

تقریبا از سال نود مارک فوناک دارم اون موقع جفتی شش تومن گرفتم الآن از قیمتش خبر ندارم

خدایا دوازده سال کم نیستا با خانواده شوهر تو یه خونه زندگی کنی...😣دوستان برا خونه دار شدن.. مستقل شدن منم میشه ی صلوات بفرستین😘منم دلم میخواد  مث همه خانوم خونه خودم باشم خدااایااا مگه خواستم زیادیه
تقریبا از سال نود مارک فوناک دارم اون موقع جفتی شش تومن گرفتم الآن از قیمتش خبر ندارم

ممنونم

راضی هستن؟ مارکش چیه

بابا زیاد استفاده نمیکنه فقط که میخواد  تلویزیون ببینه اره خوبه 

مارکش نمیدونم 

فردا برم میبینم 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
بابا زیاد استفاده نمیکنه فقط که میخواد  تلویزیون ببینه اره خوبه  مارکش نمیدونم  فرد ...

خیلی لطف میکنی عزیزم 

مرسی

خیلی لطف میکنی عزیزم  مرسی

خواهش میکنم عزیزم 

خیلی لطف میکنی عزیزم  مرسی

سلام عزیزم 

مارک سمعک ویدکس widex

سلام عزیزم  مارک سمعک ویدکس widex

خیلی ممنونم گلم

2706