2410
2553
عنوان

زردی طولانی مدت بیشتر از دو ماه

236 بازدید | 31 پست

سلام من بچم الان دو ماه و ۱۶ روزشه از روز سوم تولدش زردی گرفت شده بود ۱۴ یه شب بستری شد با بیلی روبین ۱۱.۵ ترخیص شد دوباره بعد دو هفته زریش رفت رو ۱۸ این دفعه سه شب بستری شد با زردی ۱۰.۶ ترخیص شد دوباره بعد دو هفته رفتیم چکاپ شده بود ۱۲ همه کاریم کردم کلا خنکی خوردم هم خودم هم به بچم دادم فایده نداشت آب انار هم دادیم بازم فرقی نکرد کسی بوده بچه ش انقدر زردیش طولانی بوده باشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شیرخشک بده بهش،دخترمن زردیش۲۴بودیه هفته بستری شداونم زیردستگاه مخصوص،دکترگفت شیرخشک بده بهش دوروز دادم رسیدبه۹مرخص شدبعداونم دکترگفت یه وعده شیرخودتوبده یه وعده شیرخشک تایک ماه اینکاروکردم وتموم شدرفت

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2456
بله بچه  های من  به مرور ازبین میره  الانم ازمایشداده ؟؟؟

چقدر طول میکشه که از بین ‌بره؟ جدیدا نبردیمش برای آزمایش ولی همینطوری میبینمش مشخصه زردی و یه گرفتگی خاصی داره

2714
چطوری بهش عناب دادن ؟ 

آب رو جوشوندن ا (نسبت چهاربه یک ...چهارتا لیوان آب بریز بزار بجوشه تا یه لیوان باقی بمونه)ریخت رو عنابها یکم عنابهارو له کرد وگذاشتن بمونه دوساعت بعدبا شیشه دادن بهش ..چندروز ادامه دادن خوب شد....البته پیپی نی نی زرد ورقیق وزیاد میشه که واسه همین عنابه هست...

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔

من چون گروه خونی خودمو همسریکی بود احتمال زردی بچم زیاد بود اونم شد دقیقا اوی مثبت ولی با زردی کم

ماه اخردایم یعنی دایم عرق کاسنی میخوردم تو شیشه های اب باخودم همه جامیبردم تجربه خوبی بود واقعاااااا دکترم مونده بود که زردی نداره

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...
چقدر طول میکشه که از بین ‌بره؟ جدیدا نبردیمش برای آزمایش ولی همینطوری میبینمش مشخصه زردی و یه گرفتگی ...

دختر بزرگه من یادمه تا مدتها داشت و پوستش تیره شده بود بخاطر زردی . به مرور پوستش تغییر میکنه

درخواست دوستی ندید ....😠👊👊👊
بله کلی دکتر بردم حتی قرص فنوباربیتال یکی ازین دکترا داد که البته من بعدش یه دکتر دیگه رفتم‌گفت نده ...

نه اصلا هیچ دارویی قرصی نده فقط ترنجبین بهش بده که هیچ ضرری نداره به خاطر زردی نگران نباش مرور از بین میره .

من چون گروه خونی خودمو همسریکی بود احتمال زردی بچم زیاد بود اونم شد دقیقا اوی مثبت ولی با زردی کم م ...

اااا چه جالب من و همسرم گروه خونیم فرق داره و من با بچه هام گر ناسازگاری خونی دارم و بچه هام از بدو تولد زردی دارند 😢یه پدری ازم در میاد .حالا شما گروه خونیتون یکسان چطور زردی میگی داره .؟؟؟!!!

2706