2737
2734
عنوان

به نظرتون نامزد من خسیسه یا نه ؟

1819 بازدید | 132 پست

سلام چون باهاش قصد ازدواج دارم رو رفتارهاش خیلی دقیق میشم شایدم وسواس باشه ولی شاید شما بهتر بتونید کمک کنید بهم اولا اهل کادو دادن نیست یعنی نه ولنتاین نه جشن تولد تو این ۴ سال فقط یه بال یادمه بهم کادو داد ولی من هر ساب جشن تولدش بهش کادو میدم حتی شده یه لباس ولی حتما کادو میدم سالی ۳ یا ۴ بار فقط رستوران میبره اونم یه رستوران خیلی معمولی اصلا اصلا اهل کافی شاپ هم نیست و بدش میاد من تو ۴ سال فقط یه بار با اجبار بردمش کافی شاپ اهل گل خریدن برای من نیست یه بار سال اول دوستیمون یه گل پلاستیکی خیلی زشت برام خرید از این بچه ها ک گل میفروشن   ماهی ۵۰۰ یا ۷۰۰ میریزه به کارتم البته خودش میریزه من نمیگم و دائم هم می پرسه ۵۰۰ یا ۷۰۰ چیکارش کردی با اینکه درامدش رو ۱۲۰ میلیون هست و واقعا این پولش برای هیچیه امسال دوتا پالتو برام گرفت ققط و ۶ ماه یه بارم برام وسیله های ارایشی میگیره این آدم به نظرتون خسیسه ؟ میترسم ازدواج کنم باهاش اخه پسری ک برحی ۱۲۰ تومن داشته باشه چرا اینقدر دست و دلش برای پول خرج کردن میلرزه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

امیدت چیه بهش اصن داغان آدم 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2706