2737
2734

سلام من دنبال دکتر ختنه خوب میگردم که هم کیفیت کارش خوب باشه و در آینده به مشکل نخوره و هم بچه موقع کار اذیت نشه و درد نکشه.دوستانی که انجام دادن بگن اگر کسی کارش خوبه یا شناخت دارن ممنون میشم راهنمایی کنن ثواب داره.

در ضمن ختنه با حلقه بهتره یا کلیپس نقره ای؟؟چون بعضی مطب ها که زنگ زدم میگن کلیپس درد نداره ولی بعضیا هم میگن احتمال انتقال بیماری مثل ایدز یا هپاتیت با کلیپس نقره ای اگر ضد عفونی نشه بالاست.ضمنا اینم نمیدونم بیهوشی بهتره برا ختنه یا بی حسی؟چون دکترای بیمارستان بیهوش میکنن و میگن بچه ختنه را نمی فهمه بهتره و دکترای مطب میگن بیهوشی خیلی ریسک داره و روی حافظه در آینده تاثیر میزاره.خواهشا مامانایی که تجربه دارن شر کنن

یه سوال دیگه اینکه ختنه با لیزر خوبه آیا؟؟چون بعضیا میگن راحت تره ولی بعضیا میگن اشعه لیزر روی باروری اثر منفی داره و بعدها ممکنه رو بیضه اثر بدی بزاره

خلاصه گیج گیج شدم چه کاری درسته؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من بچم بردم مطب ختنه کرد حلقه گذاشت فقط تو مطب یکم گریه کرد همین، بعدش دکتر ی قرص داد اونو ی روز دادم خورد بعدش اصلا  دیگ گریه نکرد، از بقیه چیزایی ک گفتی اطلاع ندارم.

پسرم تو رو جونه مامان، بزرگ شدی مارو تنها نزار.
من بچم بردم مطب ختنه کرد حلقه گذاشت فقط تو مطب یکم گریه کرد همین، بعدش دکتر ی قرص داد اونو ی روز داد ...

حلقه خیلی بده موقع پوشک و اینا

زِندِگیِ بَنَفش 💜 با افتخار گیاهخوار و وِجتِریَن هستم و حامی حیوانات
2738