2737
2734
عنوان

اگه شما جای من باشی

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 61 پست
پس کلا واکنش نشون نده

آره خودمم همینو میگم ولی اینجا یکی از دوستان میگه وقتی خودت چیزی نمیگه یعنی سکوت علامت رضاست

میشه واسه سلامتی تو دلیم ی صلوات بفرستین؟ 🙂⁦♥️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی پیشنهادی نداده رضایت از چی؟؟؟؟ اگه حرفی زد بگو نمیخوایش

کاشکی می‌گفت منم میگفتم نه ک اینجوری باهام حرف نزنه توی گروه آبرو برام نداشته 😒😒

2728
من به روی خودم نمیارم اصلا ک خودش نگه ولی از بس گفته همه فکر میکنن با هم رابطه داریم

بگو این کلمه عشقم برای شما نقل و.نباته دیگران فکر می کنن ما صنمی داریم لطفا رسمی صدام کن ...بار اول نگفتی؟خب منم باشم به یقین می رسم که ارتباط دارید ...چرا چیزی نگفتی؟همون بار اول باید واکنش نشون می دادی،باید جلوی دیگران تو جمع جلوی سواستفادشو می گرفتی...خود کم بینی داره می خواد بگه منم عشق دارم ولی حدش پایینه ...اول بشورش بعد پهنش کن جلوی دیگران باشه حتما ...

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 
2738
بگو این کلمه عشقم برای شما نقل و.نباته دیگران فکر می کنن ما صنمی داریم لطفا رسمی صدام کن ...بار اول ...

بچه است بعدم من گفتم چیزی به روش نیارم بلکه خودش بیخیال بشه 

کاشکی می‌گفت منم میگفتم نه ک اینجوری باهام حرف نزنه توی گروه آبرو برام نداشته 😒😒

اگه یبار دیگه تو گروه گفت عزیزم و عشقم مودبانه جلو همه بگو لطفا به من نگین اینجوری دوس ندارم سوتفاهمی پیش بیاد برا کسی .

اگه یبار دیگه تو گروه گفت عزیزم و عشقم مودبانه جلو همه بگو لطفا به من نگین اینجوری دوس ندارم سوتفاهم ...

آره باید ی بار بهش بگم واقعا داره شورش رو در میاره امشب یهویی برداشت گفت توی قلبم جا داری من سریع آف شدم 😑

2706