2733
2734
تایپ ده انگشتی بلدی؟ کامپیوتر داری؟ ورد بلدی؟! بلدی جدول بکشی؟ بلدی شکل بزاری تو ورد؟

کامپیوتر ندارم .سریع تایپ میکنم  ورد هم اگه منطورت همون برنامه اس ک زودی یاد میگبرم

💫دل مرنجان ک از هر دل ب خدا راهی است💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کامپیوتر ندارم .سریع تایپ میکنم  ورد هم اگه منطورت همون برنامه اس ک زودی یاد میگبرم

با کامپیوتر تایپ میکنند معمولاً... ندیدم کسی مثلا پایان نامه رو با موبایل تایپ کنه... تحصیلات ت چیه؟! چ اصراریه حالا تایپیست بشی... شاید بتونی منشی ای چیزی بشی؟!

2728

یجا برات سراغ دارم کارت میگیره حسابی اگه تایپ بلد باشی درخواست بده فردا بگم بهت 

خدایا داده ونداده ات راشکر
با کامپیوتر تایپ میکنند معمولاً... ندیدم کسی مثلا پایان نامه رو با موبایل تایپ کنه... تحصیلات ت چیه؟ ...

من الان ترم ۶ رشته روانشناسیم 

خانوادم نمیزارن کار کنم حس پوچی میکنم در امدی ندارم خستم شد بسکه غصه خوردم بسکه منتظر موندم دیگه امیدم بع زندگی از دست دادم واقعا تنها کاری ک میتونم بکنم پی دی اف یا حالا کارای دانشجویی که هست انجام بدم 

💫دل مرنجان ک از هر دل ب خدا راهی است💫
2738
2706