2737
2734
عنوان

کاهش وزن

228 بازدید | 38 پست

سلام، مرسی که اومدید 

ببخشید من تا بعد از عید میخوام اضافه وزنم رو کامل برطرف کنم و برای تست ورزشی که میرم دیگه اضافه وزن نباشه 

حدود 14 کیلو میخوام کم کنم که جا داشته باشم هراز گاهی زیاده روی کنم

آیا اپلیکیشن یا رژیم خوبی می شناسید؟ 

اگر یه دختر با مانتوی بلند که نوک دماغش سرخ شده و موهاش از زیر روسریش زده بیرون ولی با سرتقی با دوستاش بستنی میخوره و میخنده و بلند بلند حرف میزنه و سلفی میگیره دیدین بهش چشم غره نرین اون منم میترسم ازتون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
هیچی نخور لاغر میشی 

😐😐 مثه اینکه بمیرم راحت تره تا اضافه وزن داشته باشم از نظر شما 😂😂😬🍂(صرفا شوخی) 

اگر یه دختر با مانتوی بلند که نوک دماغش سرخ شده و موهاش از زیر روسریش زده بیرون ولی با سرتقی با دوستاش بستنی میخوره و میخنده و بلند بلند حرف میزنه و سلفی میگیره دیدین بهش چشم غره نرین اون منم میترسم ازتون

فقط اینو میدونم هر رژیمی بگیری تو این مدت ۱۴ کیلو واقعی کم نمیشه شاید آب بدنت کم بشه و وزنت کمتر نشون بده

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
اره اپلیکیشن زیره. من باهاش ۶کیلو لاغر کردم. ۴کیلو مونده. سالم هم بخور. روغن و سس و نوشابه و بستنی ...

زیاد اهل سرخ کردنی و این چیزا نیستم

اون اپلیکیشن ورزش هم داره؟ تمرینات؟ 

😐😐 مثه اینکه بمیرم راحت تره تا اضافه وزن داشته باشم از نظر شما 😂😂😬🍂(صرفا شوخی) 

شوخی کردم گلم من دوتا برنامه دارم تو خونه تمرین میگیرم بنظرم جواب داده خوبه راضیم شکمم خاستم سفت شه 

2738
فقط اینو میدونم هر رژیمی بگیری تو این مدت ۱۴ کیلو واقعی کم نمیشه شاید آب بدنت کم بشه و وزنت کمتر نشو ...

نه چهارده کیلو نمیخوام کامل لاغر کنم سه چهار کیلو کم کنم هم خوبه 

شوخی کردم گلم من دوتا برنامه دارم تو خونه تمرین میگیرم بنظرم جواب داده خوبه راضیم شکمم خاستم سفت شه& ...

چه برنامه ای؟ 

برو تاپیک بامداد خمار 

تاثیرش چقدره 

برازید الان میفرستم 

ممنون

نه چهارده کیلو نمیخوام کامل لاغر کنم سه چهار کیلو کم کنم هم خوبه 

آهان پس کالری شماری کن هر روزم ورزش کن از کم شروع کن و بیشترش کن کالری شمار مانکن رو نصب کن 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2706