2726

پسر یکی از بستگان نزدیکمون ۱۸ سالشه دوسه روز پیش با رفیقش از اهواز اومدن تهران توی یکی از کافه های دربند مشغول به کار شدن .از صبح تا حالا هرچی زنگ میزنن به بچشون گوشی خودش و رفیقش خاموشه و ازشون بی خبرن مادرش داره از دلشوره میمیره خودشو کشت😭مثل اینکه اسم کافه (جوانان) بوده .چطوری میتونیم شماره کافه رو پیدا کنیم؟لطفا راهنمایی کنید

سلامتی همه تعلیقیاااا..  

با ۱۱۸ تماس بگیر کمکت میکنن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انشالله زودتر خبری ازشون شه

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
2706