2726
عنوان

بتای ۱۴۰۰ یعنی دوقلو؟؟

409 بازدید | 16 پست

دوستان من روز ۳۲پریودی تو بیمارستان بتام ۱۴۴۰ بود پرستار بهم نگاه کرد گفت یهو دیدی دوتا بودن ....اما الان دوبار سونو انجام دادم اولی سونو برا دیدن ساک بارداری بود دومی برای اینکه ببینن قلبش تشکیل شده یانه ...که خداروشکر خوب بود و دکتر بهم گفت یه ساک حاملگیه و دوقلو نداری ...اما من خانواده ی خودم و همسرم پره دوقلوزایی هستیم حتی برادرهمسرم دوقلو داره وهمشون میگن تو از حالتات دوقلویی کسی بوده با بتا بفهمه دوقلو داره؟؟سونو واژینال دقیق یا صبرکنم آنومالی برم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خانواده همسر ربطی به دوقلوزایی شما نداره سونو مهم و دقیقه

کاری به خانواده همسرم نیست میگم هردومون سابقه اشو داریم ...فامیل مادرمم همشون دوقلو دارن از طرف همسرمم همشون دوقلو دارن

کاری به خانواده همسرم نیست میگم هردومون سابقه اشو داریم ...فامیل مادرمم همشون دوقلو دارن از طرف همسر ...

سونو درسته

یک نی نی خوشگل و سالمه انشالله

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
کاری به خانواده همسرم نیست میگم هردومون سابقه اشو داریم ...فامیل مادرمم همشون دوقلو دارن از طرف همسر ...

دوقولو خیلی خوبه من الان میگم کاش ۲تا بودن؛ولی یه گلپسر دارم.

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.

و اینکه من الان ۳۸ روزه از روز اول پریم میگذره هنوز پری نشدم

ولی دو بار بی بی چک زدم منفی بود

به نظرتون باردارم؟ و اینکه فردا آز بتا بدم نشون میده یا نه

میشه برا سلامتی خودم و تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی مهربون☺️🌹
2706