2726

شغلش خیلی اذیتم میکنه

امشب میگفت چند شب پیش خونه یه خانومه میخواستم برم از قبلش خیلی زنگ میزده پیگیر بوده با خودم تو راه فکر کردم اگر الان زنه تو خونه بدون لباس باشه یا بیاد هی دورم بپیچه بهت خیانت کنم یا نه؟گفتم تو کی نمیفهمی ولی باز وجدانم بهم اجازه نداده گفتم ینی دلت میخواسته؟گف بالاخره ادمم دیگه ولی اخرم که رفتم توی خونه دوتا زن تو خونه بودن که با تاپ بودن فقط شال داشتن من سریع کارمو کردم درومدم هرچی بهم گفتن بمون حالا چای بخوریم چیزی بیارم قبول نکردم

صداقتشو دوست دارم ولی با خودم میگم اگر‌یه روز وجدانش چیزی نگه چی؟ینی چی که میگه بالاخره ادمم؟ ما یه ماه دیگم داریم عقد میکنیم واقعا نگرانم نمیدونم به همچین مردی میشه تکیه کرد؟زندگیم و انتخابم درسته؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نمیشه شغلشو عوض کنه؟

حس خوبی ندارم به حرفش

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
اصن چرا برات تعریف میکنه!!!!

چون داشتیم راجب این حرف میزدیم که اون چه قدر دوستم داره و وقتی زنای دیگه دورش میان اون بهم تعهدشو داره مثال زد برام چند وقت پیش چه اتفاقی افتاده

خب حالا که تو همچین شرایطی بوده و کاری نکرده مرد خوبیه؟

اینکه خوب هستند یا نه، اصلا جز خود شما کسی نمیتونه بهتون بگه. شما هستید که چند ماهه باهاشون ارتباط داشتید و رفتارشون رو در قبال بقیه خانوم ها دیدید. از بنده به شما و همه دوستان دیگه نصیحت، اصلا اینکه حرفای دوستان بخواد ملاک تصمیم‌گیریتون بشه اشتباهه. هیچ کسی به اندازه شما ایشون رو نمیشناسه. حتی ممکنه (میگم ممکنه) عین کلمات ایشون رو شما نگفته باشی و اون چیزی که به نظر شما اون مفهوم رو میرسونه گفته باشی. و حرف ایشون اصن کلا یه معنی دیگه ای بده.

خلاصه که درست تصمیم بگیر و حرف بقیه ملاکتون نباشه عزیزم

هیچکی جز خودت، نمیتونه کمکت کنه و دستت رو بگیره. پس، روی هیچکی حساب نکن!!!!
خب حالا که تو همچین شرایطی بوده و کاری نکرده مرد خوبیه؟

نه اینجوری که گفته وسوسه میشم یعنی بهش اعتمادی نیست

البته نشونه صداقتش بودع ک گفته ب شما ولی خب...

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
2706