2733
2734
عنوان

مهمونی های فامیل شوهری🤔

518 بازدید | 23 پست

ما راهمون دوره، مادرشوهرم اینا دارن میان تازه عروسم هستم. کلنم 2،3 روز میمونن بعدش دیگه میره تا 5ماه دیگه. ما هروقت میریم خداوکیلی مادرشوهرم در حد خودش غذاهای مجلسیشو درست میکنه. یعنی نباید کم بزارم براش

و چون راه دوریم وظیفه نمیشه، اگرم بشه اشکلاش چیه سالی یبار میان

حالا بنظرتون چ غذاهایی درست کنم؟ سر سفره چیا بزارم؟  هر نکته ایی در مورد مهمونای 2،3روزه میدونید بگید

چ غذاهایی دوست دار مثلا درست کن براش

غاز 

بوقلمون 

فسنجون 

قرمع سبزی 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم چون شرایطم همینه و بیشتر از یک هفته می مونن. 

روز اول  شام و ناهار درحد مهمونی مفصل میزارم کامل. 

بعذش دیگه مادرشوهرم نمیزاره چند نوع بزارم، ناهار خورشتی برنجی، شام نونی. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728

روز اول وعده حسابی بعدشم دیگه غریبه که نیستن خیلی سخت نگیر

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

فقط پشت هم برنجی نده بهشون سعی کن تنوع داشته باشه مثلا یه بار خورشت باشه یه بار سوپ و کباب با نون یه بار خوراک مرغ و۰۰۰۰۰

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2738

ببین چی دوس دارن. میوه بگیر ی شب برا پذیرایی میوه بذار بد شام. تخمه. یا دسر های ساده که از نشاسته و پودر ژله درست میشن درس کن. 

سر سفره هم ترشی بذار. سبزی بگیر ی وعده سبزی بذار. واس صبونه سفره آماده کن خلاصه کلا ساکت هم باش زیادی حرف نزن زیادی تعارف نکن. دوغ یا نوشابه بذا سر سفره یکی دو بار سوپ بپز این چیزا دیگه 

روز اول قرمه سبزی با مرغ

شام سوپ و الویه

روزم دوم قیمه و کباب تابه ای

شام  کشک بادمجون 

روزم سوم ناهار ابگوشت

شامم از بیرون هر چی دوست دارن

صبحانه هم میتونی یه روزش رو حلیم یا کله پاچه بدب

مرغ   قورمه سبزی     یه وعده کباب بگیر یاخودت درست کن    ژله و سالاد یادت نره     ما کرمانشاه خورش خلالم داریم     اگه بلدی ته چین      زرشک و زعفرون رو برنجات بزن      اگه بلدی خوب درست کنی باقالی پلو با ماهیچه  نوشیدنی تنوع بده یه بار دوغ  یه بار نوشابه   یه بار دلستر    ماست تزئین کن با نعنا و مغز تخمه و خلال پسته      و..

خدایا شکرت .پدر و برادر ندارم ولی در عوض یه پسر ناز بهم دادی .هرچقدر شکر کنم کمه

زرشک پلو با مرغ یه سالاد که میدونی دوست دارن  واسه ناهار بعدش یه کیک کوچیک درست کن  برای عصرونشون ....بعدش موقع شام ببین حاضری دوست دارن یا نه اگر حاضری که هیچ اما اگر حاضری نیست یه کوکو سبزی درست کن با دوغ و این چیزا شبم برو تودت تو یه اتاق جاشونو پهن کن بعدش صبحونه زودتر از خواب بیدار شو براشون صبحونه اماده کن ...برای ناهار هم یه قورمه سبزی درست کن 

هر وعده ب اندازه بزار ک اضافه نیاد مجبور بشی وعده های بعدی هم بیاریش تکراری شه

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
بوقلمون دوس ندارم

من خودمم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706