2733
2734
عنوان

عشقای من میشه بهم انگیزه بدین برا فردا چون فووووبیا دارم😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1026 بازدید | 141 پست
ببین آرومم اونجا که میرم میشینم رو صندلی بدون اینکه دسته خودم باشه حالم بد میشه 

استرس داری اخه😂نگران نباش کسی باازمایش خون گرفتن نمرده ک تو دومی باشه.... بخدا نفس عمیق بکش 1ثانیه و تمامم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چون اولین بار که خون دادی حالت بد شد این ترس توت مونده وگرنه قرار نیست این بار هم مثل بار قبل حالت بد بشه 

وقتی یه ترسی داری انقدر باید تکرار کنی تا نسبت بهش خنثی و بی تفاوت بشی 

از تجربه ت استفاده کن 

ببین چی باعث شده بود حالت بد بشه؟ فشارت افتاده بود؟ اگر آره این سری بگو که حالت بد میشه و باید حتما دراز کش خون بدی همه چیز به سادگی قابل کنترله کافیه بخوای که این مسأله رو برای خودت حل کنی

2731

ترس ندار ک

مردم چ عجیب شدن                                                                      من فقط ی مداد سیاه بودم ک میخواست گل قرمز بکشه                                                             احترام زیاد توهمش از شیشه بیشتره:)🖖
2738

من فوبیای گرفتن جواب ازمایش دارم😂ازمایش دادم 12جوابش حاضره😢

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
یدونه آمپول میزنه یاااا چنتا؟😐

یدونه اس دیگ...تازه مث قدیم نیس ک سوزن فلزی باشه... پلاستیکیه.... داخل رگ درد نداره...ی امپوله.. لازم باشه چندتا سرنگ پرمیکنه.... اروم باش  واقعا ب ترست بخند.... خیلیا 1ساله ان توبیمارستان بستری ان هرروز آنژوکت عوض میکنن، ب اونا فک کن بادل شیر بروجلو

😂😂😂😂

😊😉😀😁

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
2706