2733
2734
عنوان

چرک کردن جای واکسن ب ث ژ

| مشاهده متن کامل بحث + 206574 بازدید | 61 پست
سلام نوزاد من 5 ماهشه جای واکسنش قرمز شد ورم کرده سفید و چرک شده خطرناکه؟به خاطر کرونا میترسم دکتر د ...

برای پسر منم چرکی میشه بعد خوب میشه دوباره چرکی میشه، امشب نمیدونم موقع بقل کردن فکر کنم دستم رفته روش دیدم خون اومده ازش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام نوزاد من 5 ماهشه جای واکسنش قرمز شد ورم کرده سفید و چرک شده خطرناکه؟به خاطر کرونا میترسم دکتر د ...

عزیزم دختر منم تو ۵ ماهگیه چند روزه جای واکسنش چرک کرده نگران شدم.

نوزاد شما جای واکسنش خودش خوب شد یا بردین دکتر؟

ممنون میشم راهنمایی کنین🙏

2728
دختر من ۵ ماهشه. جای واکسنش همیشه قرمز بود اما تازگیا سفید شده و از زیرش انگار چرک اومده بیرون.  ...

دختر منم چهارماه و نیمشه. چند روزه جای واکسنش چرک کرده امشب اروم پوست دورشو با ناخن بلند کردم‌ چرک سبز رنگ و سفتی زد بیرون. ولی اصلا فشار ندادم چرکی که بیرون بود پاک کردم.

شما کار خاصی کردین یا خودش خوب شد؟

عزیزم دست پسرت خوب شد منم الان پسرم چهل و پنج روزه شه جای واکسنش بادکرده و روش کمی زرده

🍉🍉🍉🍉🍉
دختر منم چهارماه و نیمشه. چند روزه جای واکسنش چرک کرده امشب اروم پوست دورشو با ناخن بلند کردم‌ چرک س ...

نه هیچ کاری نکردم. خودش خوب شد. اما طول کشی تا کاملا خشک بشه

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@
2738
این کاملا طبیعیه واکنشه بدنه به واکسن اگه نمیشد غیر طبیعی بود اصلا دستکاریش نکن چیزی روش نمال مواظب ...

من فشار دادم مال پسرمو چرک ازش اومد بیرون ولی خون نه  مشکلی براش پیش نمیاد بنظرتون

سلام. دختر من 15 روزشه . اول که واکسن زدیم چند روز بعد یه کوچولو قرمز شد ولی الان اصلا ازش اثری نیست ...

اگر در خلال دو ماه پس از تزریق واکسن بدو تولد ب. ث. ژ، هیچ واکنشی در محل تزریق ایجاد نشد، والدین باید کودک را برای آزمون جلدی و تزریق مجدد واکسن ب. ث. ژ. به مراکز بهداشتی ببرند.

دختر من ۴ماهشه جای واکست دوروزگیش قرمز شده و چرک کرده بردمش دکتر گف شانس بیاری چرک به زیر بغلش و زیر گردنش نزنه......گف فعلا ویتامین آد +زینک بهش بده ولی حواست باشه که به زیر بغلش نزنه....خیلی نگران شدم😢

سلام خانم  گلا پسرمن ۸ ماهشه واکسن ب ث ژ که نوزادی زده تازه دوما پیش ورم کرد تا اینکه چند روز پیش سر باز کرد حالا دکترش دیده میگه عفوتت کرده باید چرک خشک کن بخوره و مرتب فشار بدی تخلیه بشه چون باید سفید باشه رنگش  کسی همچین‌موردی داشته؟

این کاملا طبیعیه واکنشه بدنه به واکسن اگه نمیشد غیر طبیعی بود اصلا دستکاریش نکن چیزی روش نمال مواظب ...

دخترم ۳ ماهشه بردمش حموم دیدم دستش چرکی شده فهمیدم جای واکسنشه انقدر ترسیدم ک نگو اومدم اینجا خیالم راحت شد واقعا دمتون گرم آیلاویو دارین 🤩😍😘😘

اگر در خلال دو ماه پس از تزریق واکسن بدو تولد ب. ث. ژ، هیچ واکنشی در محل تزریق ایجاد نشد، والدین بای ...

اصلا اینو تو بیمارستان و بهداشت نگفتن ،منم تو نت خوندم ،خودشون رو خسته نمی کنن

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 
2706