2733
2734
عنوان

سابلیمینال دوست جادویی😱😰

5885 بازدید | 24 پست

یعنی یه جن با ما دوست میشه؟

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

ساب نیست 

یه چنل هست توی تلگرام برات دوست جادویی میزنه

یه مدلش فکر کنم ۲۰ تومنه یکی دیگش ۵۰

میتونی ظاهرش و اخلاق و رفتار شو انتخاب کنی بعد باهاش حرف میزنی و اینا اونم میتونه لمست کنه و اگه چشم سومت هم باز باشه میتونی ببینیش

من دوستم خریده فقط یه بار حظورشو حس کرده همین

درکل به نظر خودم چرته😐👐

امشو شوشه لیپک لیلی لونه 💜😐                              اگه توی تاپیکا یه چیز کاملا بی ربط گفتم به روی خودتون نیارین و ب دل نگیرین. همیشه موضوع تاپیکا رو اشتباه متوجه میشم :/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله چه دوست باوفایی میشه مثل سریش می چسبه

واقعا؟😃

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
ساب نیست  یه چنل هست توی تلگرام برات دوست جادویی میزنه یه مدلش فکر کنم ۲۰ تومنه یکی دیگش ۵۰ ...

خب اون جنه قطعا یا روح 

منم بگیرم یدونه؟🥺

خب اون جنه قطعا یا روح  منم بگیرم یدونه؟🥺

فکر نکنم

مث اینکه وقتی میخوای بگیریش نژادشو انتخاب میکنی

مثلا فرشته یا ساحره یاچی

نظر خاصی ندارم راستش من خودم بودم با پولم یه چیز دیگه میخریدم😐👐

دوستم یه ربع تو یه اتاق تاریک داشت به هیچی فکر میکرد تا اون موجود جادویی لمسش کنه

تهشم روی دستش یه چیز سرد حس کرد تموم😐

امشو شوشه لیپک لیلی لونه 💜😐                              اگه توی تاپیکا یه چیز کاملا بی ربط گفتم به روی خودتون نیارین و ب دل نگیرین. همیشه موضوع تاپیکا رو اشتباه متوجه میشم :/
2738
فکر نکنم مث اینکه وقتی میخوای بگیریش نژادشو انتخاب میکنی مثلا فرشته یا ساحره یاچی نظر خاصی ندا ...

وای چه ترسناااک😰

من از تاریکی میترسم نمیشه تو روشنایی لمسم کنه🤪

سلام اسی ببخشید تاپیکتو داشتم میچرخیدم دیدم راجع به مرد تیری می دونم ارتباطی نداره ولی آخرش چی شد؟

سلام . کدوم تیرماهی؟😂

یه دوست پسر تیر ماهی داشتی  چند تان مگه؟؟؟😐😐😱😱

اها 🤦‍♀️😂

هیچی اون رفت پی یه دختر دیگه ☹☹☹

2706