2737
2739
عنوان

خانم های متاهل و خانه دار میایید

551 بازدید | 80 پست

من یک خانم خانه دار هستم 

از موقع ازدواجم هم شوهرم فقط قرض داشت کلا پولارو میدادیم قرض دوره نامزدیم هیچی حتی روسری هم برام نخریدن تحمل کردم 

الانم فقط جمع میکنیم کرایه هم هستیم 

تو این ۴.۵ سال ۳۰۰ ملیون کلا جمع کردیم که حتی موتور هم نمیدن 

الان زیاد خرج نمیکنیم حتی شوهرم 

به نظرتون ارزش امثال من زیاده یا اونا که فقط خرج میکنن و به مد میرسن؟

٣٠٠ ميليون چه جور موتوري ميخواين ك نميدن؟

و اينكه توو چندسال انقدر پس انداز كردين تا بگم عالي بودين يا نه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

عزيزم

ارزش ادمها به خيلي چيزها بستكي داره.

و متاسفانه سنگ محك ادمها هم فرق داره..

به نظر من ارزش ادمها دست خودشونه،

وقتي من خودم رو لايق يك روسري هم ندونم قطعا بقيه هم منو اينطور قضاوت ميكنن..

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین عزیزم همیشه یه مقداری برای خودت خرج کن. پس انداز خوبه نه به صورتی که هیچی براخودت خرج نکنی. در کل تعادل رو رعایت کن

تو که آخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی.  میشه برای خواسته دلم صلوات بفرستی

مگه میشه با ۳۰۰ ،میلیون موتور نشه خرید؟گرون هست ولی نه در این حد.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍
2706