2733
2734

خيلي جالبه مثلا يه سري چيزارو كه فقط نوشتش فرق ميكنه نه شكلش تشخيص ميده الان آگهي افق كوروشو ديد تو سابت گفت اِ افق كوروش كلا حافظه خيلي قوي داره جريانات يك سالو نيمگيش رو يادش مياد يه موقع ها يه چيزي ميگه من شوكه ميشم چجور يادشه ميگم نكنه استعداد داره من هدرش ميدم آخه هيچ كاري واسه پرورش استعداداش نميكنم☹️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عزیزم اکثرا همین طور هستن 

پسر منم تو یک سالگی خیلی از ماشین ها رو می شناخت و با اسم کسایی که تو خانواده داشتم صدا میزد و آدرس هم همین طور کاملا مسیر ها رو می شناخت 

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

مثل فیلم شگفت انگیز😂😂روح یه پیرمرد مرده رفته بود تو جون بچه هه بچه هه زودتر حرف زد سواد یادگرفت اینافکز میکردن باهوشه نگو کار پیرمردس میخواد زودتر به اهدافش برسه😂

می گویند از وقتی رفته خم به ابرو نیاوردی . نمیدانند بعضی دردها کمر خم میکند نه ابرو....♡
2706