2737
2739
عنوان

ازدواج به این شکل ممکنه؟

182 بازدید | 15 پست

بنظرتون ممکنه پسری بهت ابراز علاقه کنه و هدفش تو دلش دوستی باشه، بعد یه مدت با هم بودن قصد ازدواج پیدا کنه؟
بعضی پسرا هستن ظاهرشون گول زننده است. یه مدلی ان انگار فقط دنبال دختر بازین. بنظرتون ممکنه با دوس دخترشون قصد ازدواج پیدا کنن؟
(پسر مورد نظر 30 ساله اس)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم آدم از اول که قصد ازدواج نداره 😐مثلا از کجا میدونه طرف خوبه اخلاقش یا کنار میاد یه چیز طبیعیه  اینکه قصدش از اول ازدواج نباشه😐مام همینجور بودیم بعد تصمیم به ازدواج گرفتیم البته هنوز ازدواج نکردمااا 

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
2728
بنظرم آدم از اول که قصد ازدواج نداره 😐مثلا از کجا میدونه طرف خوبه اخلاقش یا کنار میاد یه چیز طبیعیه ...

درسته. ولی بالاخره بعضیا به نیت اینکه باهاش ببیشتر آشنا شم ببینم اخلاقش چطوره میرن با طرف وقت میگذرونن. بعضیا به نیت اینکه حالا یه مدت باهاش دوست شم از تنهایی در بیام و عشق و حال کنم
میخوام بدونم مورد دوم ممکنه به ازدواج تبدیل شه یا نه؟

2738
میتونم بپرسم رابطتون در چه حد بود؟

درواقع دوست اجتماعی بودیم!!! هشت سال قبل 

و من تو یه رابطه سمی بودم که طرفو سالی یه بارم نمی دیدم 

من و همسرم و بقیه دوستامون باهم بیرون میرفتیم راجع به زندگیمون حرف میزدیم. همه ازون رابطه سمی من خبر داشتن. کم کم شوهرم شروع کرد به نصیحت کردن که اون به درد نمیخوره و.... شش ماهی طول کشید تا ازون رابطه اومدم بیرون. بعد راضیم کرد که به ازدواج فکر کنم و این حرفا! 

دلیل به ازدواج کشیده شدن قضیه دقیقا این بود که چون قصد ازدواج نداشتیم هردومون خود واقعیمون بودیم

یک دختری بود سی و پنج سالش بود با یک پسر آشنا شد پسر بهش گفت اگه موقعیت ازدواج واست پیش اومد که ازدواج بکن اگر هم نیومد من هستم من توی ذهنم می گفت این چه مدل دوست داشتنه ولی واقعا با همون پسر ازدواج کرد

اگه میبینی قصدش ازدواج نیست وارد رابطه نشو. خیلی سخته آخرش بگه من که قصد ازدواج نداشتم بره 

من کلا نمیدونم هدفش چیه. ولی خب بعضیا هم میگن دوستی ممکنه کم کم تبدیل به ازدواج بشه..

من کلا نمیدونم هدفش چیه. ولی خب بعضیا هم میگن دوستی ممکنه کم کم تبدیل به ازدواج بشه..

خوب وقتی نمیدونی آره ممکنه به ازدواج ختم بشه. ولی من از اول میدونستم بهم گفته بود قصدم ازدواج نیست ولی چون پسر خوبی بود گفتم شاید پشیمون بشه. 

به آدما اندازه لیاقتشون بها بده
2706