2737
2734
خیلی

می ارزه دو سه میلیارد اینا بدی امتیاز سر دفتر فعال بخری ؟؟؟ 

تو چه رشته ای تحصیل کنی بهتره ؟

یعنی یکی امتیازشو بخره خودش به عنوان سر دفتر کار میکنه یا نه ؟؟؟بالاخره باید یه اطلاعاتی داشته باشه دیگه درسته ؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم با امتیازش چکار میشه کرد و اصلا قابل خرید و فروش هست یا نه

ولی سردفترا اکثرا حقوق خوندن کلی زحمت کشیدن بعدم ازمون دادن تا سردفتر شدن! 

بعید میدونم با خرید امتیازش بتونی سردفتر بشی 

2728
نمیدونم با امتیازش چکار میشه کرد و اصلا قابل خرید و فروش هست یا نه ولی سردفترا اکثرا حقوق خوندن کلی ...

خودم بخام حقوق بخونم شرایطش چطوریه ؟؟؟

منظورم بعدشه من بیام بخونم ولی آزمون برگزار نشه تکلیف چیه ؟

خودم بخام حقوق بخونم شرایطش چطوریه ؟؟؟ منظورم بعدشه من بیام بخونم ولی آزمون برگزار نشه تکلیف چیه ؟

شرایطش مثل همه رشته های دیگه س! 

ازمون سردفتری هم برگذار میشه دیگه چرا نشه?

بهتره تاپیک بزنی کسایی که حقوق خوندن بیان بهتر میتونن راهنماییت کنن

2738

سردفتر باید حقوق بخونی. اما  دفتریار دیدم ک یک رشته دیگه بوده طرف. گفت حسابداری بوده..طرف

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
فکر نمی کنم خانومایی که حقوق خوندن بتونن آزمون سر دفتری بدن . خانوما فقط می تونن آزمون ورودی کانون و ...

اینطور نیست . دو تا از دوستهای من الان سردفتر هستن 

یکیشون با ازمون گرفت و اون یکی فکر کنم یه دفتر فعال رو خرید

خیلی دردسر و مسئولیت داره  کار هر کسی نیست

یه معامله توش داستان بشه یه مدرک کم و زیاد بشه کلی درگیر میشی

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
فکر نمی کنم خانومایی که حقوق خوندن بتونن آزمون سر دفتری بدن . خانوما فقط می تونن آزمون ورودی کانون و ...

اطلاعات نادرست ندید خانم ها هم میتونن سر دفتر باشن

باید فوق لیسانس داشته باشی بعد آزمون بدی در صورت قبولی سر دفتری میتونی بزنی 

اگر انسانی هستی که نمیتوانی به داد کسی برسی اقلًا  "آدم"  باش و داد کسی را در نیاور !

کی گفتن؟ جدیدا؟ خانوما ام سردفتر دیدم😒

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
2706