2726

دوست پسرم قبلا مث سگ دنبالم بود میگفت ولم کنی ولت نمیکنم ما کات مات نداریم هر وخ میگفتم کات کنیم نمیزاشت برم ولی الان کاملا عوض شده ازم خسته شده هر وخ میگم میرم میگه باشه هر جور راحتی از یه سال گذشت که باهم بودیم تو این یه سالو چند ماه خردم کرد زجرم داد با حرفاش رفتاراش😔هر چند از اول رابطه هم بد اخلاق عصبی بد دهن بود الان دیگ بدتر شده😔اونکه هر وخ باهاش قهر میکردم سری میومد دنبالم دیگ من بهش پیم ندم اون نمیده از یکشنبه تا الان بهش پیم ندادم اونم نداده از هم بی خبریم😔چجوری میتونه اینقد سنگدل باشه؟! هر وخ عصبی بود قربون صدقش رفتم خواستم ارومش کنم تو کل هفته هفت روزشو سرد رفتاری می‌کرد و محل نمیداد بازم با این حال من باهاش بیشتر گرم میگرفتم هیچ وخ دلم نیومد مث خودش اخلاق گند باشم اخرش همه تقصیرا رو انداخت گردنم😞بهش پیم میدادم سلام عشقم چطوری😍💐جواب میداد سلام😕

یا بعضی وقتا جواب سلامم نمیداد میگفت بدک نیستم😞

بخدا من بهترین و مهربون ترین دختر براش میشدم اگه اون ادم بود😔

میگن مرد اگه میخاد زن فرشته باشه باید براش بهشتو بسازه ولی این زندگیمو جهنم کرد😪

مَرد اونِه که نَذاره تَرس از دست دادنِشو‌ داشتِه باشی!🐾✨☘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم من دو سه بار تاپیکای شما رو دیدم

سنتون خیلی کمه

این پسره هم اصلا مناسب نیست

ترو بخدا ولش کن

جدا شید

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    
2706