2726

خودم 100تا میدم 

میمونه 900تای دیگه 

لطفا هر کس میخونه اسم بگه به گردنم نمونه ..

ميشه براي برکت کار همسرم که تازه راه انداخته ي دونه قل هوالله بخوني خاهري؟؟؟......... براي حاجت قلبم هم صلوات بفرست ممنونم خاهر خوبم 😍😘  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

۱۰۰۰تاصلوات بامن😔😔😔توروخدادعام کنید بد محتاجم 

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....
۱۰۰۰تاصلوات بامن😔😔😔توروخدادعام کنید بد محتاجم  

صلوات حضرت فاطمه رو بدید دیگع رو شما حساب کردم ان شاءالله خدا حاجت روات کنه همین امشب ...الحمدصل الله فاطمه و ابیهاو بعلها و بنیها و سرمستودع فیهابعددمااحاطه بهی علمک

ميشه براي برکت کار همسرم که تازه راه انداخته ي دونه قل هوالله بخوني خاهري؟؟؟......... براي حاجت قلبم هم صلوات بفرست ممنونم خاهر خوبم 😍😘  
صلوات حضرت فاطمه رو بدید دیگع رو شما حساب کردم ان شاءالله خدا حاجت روات کنه همین امشب ...الحمدصل الل ...

😔فک کردم صلوات سادع این سخت ازاین ۵۰ تامیفرستم ولی دارم هزارتاصلوات میفرستم

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....
😔فک کردم صلوات سادع این سخت ازاین ۵۰ تامیفرستم ولی دارم هزارتاصلوات میفرستم

530بار اگر بخونی هر حاجتی داشته باشی روا میشه

530بار اگر بخونی هر حاجتی داشته باشی روا میشه

واقعااااا

بخدا 

پس سعی میکنم بخونم

2706